Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Неможливо зарядити нетбук Asus EeeBook X205TA, відходить зарядний провід, ремонт нетбуків.

Закінчення ремонту: 04.07.2019
Замовлення №: 90367
✓ Пристрій, виробник, модель

Ультра легкий нетбук Асус EeeBook X205TA з 11,6-дюймовим екраном, роздільна здатність якого 1366x768 точок. Нетбук наділений острівною клавіатурою та збільшеним тачпадом з підтримкою Smart Gesture, він працює під управлінням ОС Windows 8.1. Ця компактна модель має порти USB 2.0, micro-HDMI, headphone/mic-in (combo), а також слот для зчитування даних з карт пам'яті. Нетбук працює на чотирьохядерному процесорі Intel, в ньому передбачено 2 ГБ оперативної пам'яті.

✓ Заявлена несправність замовником

В роботі цього нетбука виникли проблеми, а саме, Неможливо зарядити (відходить зарядний провід). Замовник попросив виконати ремонт нетбуків в стислі терміни, оскільки він потрібен для щоденної роботи. Також необхідно його почистити, оскільки з часу придбання нетбука це ще не виконували. Від замовника також дізналися, що це перша несправність, тому раніше ремонт ще не виконувався. Ми завжди йдемо на зустріч своїм замовникам, виконуючи ремонт нетбуків в найстисліші терміни.

✓ Діагностика сервісним центром

Щоб виконати ряд діагностичних робіт та подальший ремонт нетбуків, його довелося повністю розібрати. Це дозволило дізнатися, що в даній моделі використовується Li-Polymer Battery Pack C21N1414. Зовнішній стан нетбука хороший, однак всередині зібралося доволі багато пилу. Також з точністю визначили, що ремонту підлягає плата, а також сам роз'єм.

✓ Ремонт сервісним центром

В даному випадку довелося виконати пропайку плати та площадок роз'єму, відновити безпосередньо сам роз'єм (див. світлину №4). Такод зробили оновлення прошивки. Після такого ремонту нетбуків, він повністю в робочому стані. Як і просив замовник, нетбук почищений від пилу та бруду, що накопичився під час експлуатації.

✓ Загальна вартість ремонту

Цей ремонт з гарантією, де довелося пропаяти плату нетбука, відновити роз'єм та оновити прошивку коштував 500 грн.

✓ Причини несправності

Швидше за все виникнення даної несправності нетбука, коли потрібен був його ремонт, спровоковано не акуратним поводженням з боку користувача. Як показує практика, таке трапляється, коли за провід із зусиллям тягнуть, неакуратно вставляють в роз'єм, в результаті він розхитується та перестає працювати.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту майстер рекомендував поводитись з нетбуком акуратніше, а оскільки він в досить хорошому стані, то зможе якісно працювати ще не один рік.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.