Немає звуку в сабвуфері Monitor Audio Radius R370 HD, ремонт сабвуферів Monitor Audio.

Замовлення №: 
90331
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Активний сабвуфер закритого типу Монітор Аудіо Radius R370 HD (Monitor Audio) оснащений спрямованим в підлогу 10-дюймовим низькочастотним динаміком та 250 Вт підсилювачем класу D. Сабвуфер виготовлений в закритому корпусі з 18-мм ДВП з глибоким внутрішнім демпфуванням, у нього зручна панель управління, що розташована на його верхній панелі.

✓ Заявлена несправність замовником: 

У сабвуфері від відомого виробника Monitor Audio немає звуку, з такою заявленою несправністю він надійшов в нашу майстерню, де ремонт сабвуферів Monitor Audio виконується, не залежно від складності проблеми. Від замовника дізналися, що раніше пристрій вже розкривався, оскільки виходить з ладу не в перший раз.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Зовнішній стан сабвуфера хороший, у нього дуже акуратний корпус білого кольору, на якому немає ніяких механічних пошкоджень (добре видно на світлині №1). Перш ніж виконувати ремонт сабвуферів Monitor Audio, його повністю розібрали та дізналися, що в даній моделі використовується трансформатор SD-30 EER-39 BOSUN. Ситуація виявилася досить складна, оскільки на платі ПНЧ та живлення прогари з пошкодженням доріжок, повністю згоріли кілька деталей та частина текстоліту (див. світлини №2 та 3). Оскільки плата 3-х шарова, маркувань мікросхем взагалі не видно і без схеми відновити неможливо, відповідно ремонт може полягати тільки в заміні плати.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Після отримання згоди від замовника, ми виконали заміну плати ПНЧ та живлення в зборі (див. світлину №4), відшукати яку виявилося досить складно. Після такого результативного ремонту сабвуферів Monitor Audio звук з'явився, він хорошої якості.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Такий ремонт по заміні в сабвуфере плати ПНЧ та живлення в зборі обійшовся замовнику 3400 грн.

✓ Причини несправності: 

Причин, за якими з ладу вийшов сабвуфер від популярного виробника Monitor Audio - кілька. Можливо, у всередину виробу потрапила якась рідина та при включенні сталося коротке замикання, що призвело до таких наслідків. Можливо під час роботи сабвуфера був різкий перепад напруги. Також в пристрої могло зібратися багато пилу, а при експлуатації у вологому приміщенні, з ладу могли вийти вищеописані деталі.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після ремонту з позитивним результатом, який виявився складним та дорогим, замовнику рекомендовано правильно поводитися з сабвуфером від компанії Monitor Audio, дотримуватися всіх експлуатаційних правил.

ремонт сабвуфера Monitor Audio Radius R370 HD
ремонт сабвуфера Monitor Audio Radius R370 HD
ремонт сабвуфера Monitor Audio Radius R370 HD
ремонт сабвуфера Monitor Audio Radius R370 HD

Коментувати