Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Немає звуку в сабвуфері Monitor Audio Radius R370 HD, ремонт сабвуферів Monitor Audio.

Закінчення ремонту: 09.08.2019
Замовлення №: 90331
✓ Пристрій, виробник, модель

Активний сабвуфер закритого типу Монітор Аудіо Radius R370 HD (Monitor Audio) оснащений спрямованим в підлогу 10-дюймовим низькочастотним динаміком та 250 Вт підсилювачем класу D. Сабвуфер виготовлений в закритому корпусі з 18-мм ДВП з глибоким внутрішнім демпфуванням, у нього зручна панель управління, що розташована на його верхній панелі.

✓ Заявлена несправність замовником

У сабвуфері від відомого виробника Monitor Audio немає звуку, з такою заявленою несправністю він надійшов в нашу майстерню, де ремонт сабвуферів Monitor Audio виконується, не залежно від складності проблеми. Від замовника дізналися, що раніше пристрій вже розкривався, оскільки виходить з ладу не в перший раз.

✓ Діагностика сервісним центром

Зовнішній стан сабвуфера хороший, у нього дуже акуратний корпус білого кольору, на якому немає ніяких механічних пошкоджень (добре видно на світлині №1). Перш ніж виконувати ремонт сабвуферів Monitor Audio, його повністю розібрали та дізналися, що в даній моделі використовується трансформатор SD-30 EER-39 BOSUN. Ситуація виявилася досить складна, оскільки на платі ПНЧ та живлення прогари з пошкодженням доріжок, повністю згоріли кілька деталей та частина текстоліту (див. світлини №2 та 3). Оскільки плата 3-х шарова, маркувань мікросхем взагалі не видно і без схеми відновити неможливо, відповідно ремонт може полягати тільки в заміні плати.

✓ Ремонт сервісним центром

Після отримання згоди від замовника, ми виконали заміну плати ПНЧ та живлення в зборі (див. світлину №4), відшукати яку виявилося досить складно. Після такого результативного ремонту сабвуферів Monitor Audio звук з'явився, він хорошої якості.

✓ Загальна вартість ремонту

Такий ремонт по заміні в сабвуфере плати ПНЧ та живлення в зборі обійшовся замовнику 3400 грн.

✓ Причини несправності

Причин, за якими з ладу вийшов сабвуфер від популярного виробника Monitor Audio - кілька. Можливо, у всередину виробу потрапила якась рідина та при включенні сталося коротке замикання, що призвело до таких наслідків. Можливо під час роботи сабвуфера був різкий перепад напруги. Також в пристрої могло зібратися багато пилу, а при експлуатації у вологому приміщенні, з ладу могли вийти вищеописані деталі.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після ремонту з позитивним результатом, який виявився складним та дорогим, замовнику рекомендовано правильно поводитися з сабвуфером від компанії Monitor Audio, дотримуватися всіх експлуатаційних правил.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.