Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Немає звуку, в режимі радіо пише "Немає аудіо" Sony Ford Focus 2, ремонт штатної автомагнітоли Форд.

Закінчення ремонту: 27.03.2020
Замовлення №: 00160
✓ Пристрій, виробник, модель

Автомагнітола Соні Ford Focus 2 у штатне місце 2DIN, призначена для встановлення в автомобілі Форд Focus. Ця штатна автомагнітола на 6 дисків, наділена джойстиком для керма. Магнітола обладнана бездротовим модулем Bluetooth для гучного зв'язку. Модель із потоковим відтворенням та підтримкою протоколу A2DP, який розроблений для передачі двоканального (стерео) аудіо потоку по радіоканалу Bluetooth на інші приймальні пристрої. Ресивер з робочою напругою 11 - 12 В та споживаною потужністю 180 Вт. Розміри пристрою становлять 230/220ммх130ммх45мм.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику потрібен ремонт штатної автомагнітоли Форд, у якої немає звуку, в режимі радіо пише «Немає аудіо». У нього немає припущень чому сталася несправність, тому нічого самостійно не роблячи він відразу ж звернувся за допомогою до фахівців. Від замовника також дізналися, що раніше жодних проблем у роботі автомагнітоли не було.

✓ Діагностика сервісним центром

Ця штатна автомагнітола надійшла у хорошому стані, на світлині №1 видно, що вона з акуратним корпусом, на якому немає подряпин та потертостей. Щоб виконати діагностику, за допомогою якої точно визначити причину несправності, головний пристрій повністю розібрали. Це дозволило з'ясувати, що в цій моделі використовуються такі модулі, як плата Main Board VPAELF-14A608-AD PWB17133, діоди B2545G, мікросхема TDA8595TH/N2S. Діагностика показала, що проблема у нижній процесорній платі. Саме з цієї причини виникла вищеописана несправність, відповідно ремонт штатної автомагнітоли Форд має бути спрямований на відновлення її працездатності.

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення нижньої процесорної плати було перепаяно деякі радіодеталі, включаючи діоди, резистор, конденсатори (див. світлину №4). Також виконано прогрівання нижньої плати на інфрачервоній паяльній станції з нижнім підігрівом (світлина №5). Після такого ремонту штатної автомагнітоли Форд звук з'явився, він гарної якості, при цьому на першій світлині видно, що на екрані висвічується напис "Введіть код". Можливо, потрібне підключення до електронного блоку управління - пристрою, що відповідає за контроль, регулювання, зміну роботи електронних систем автомобіля. Простою мовою, до комп'ютера, «мізків» автомобіля.

✓ Загальна вартість ремонту

Цей ремонт з відновлення нижньої процесорної плати з заміною деталей та прогріванням коштував клієнту 800 грн.

✓ Причини несправності

Основною причиною виникнення проблеми у роботі автомагнітоли в штатне місце автомобіля Форд Focus стало те, що несправною виявилася нижня процесорна плата, на якій довелося перепаювати багато різних компонентів.

✓ Рекомендації сервісного центру

Якщо після підключення автомагнітоли до комп'ютера автомобіля напис на екрані не зникне, рекомендовано звернутися до фахівців. Після ремонту бажано не вмикати головний пристрій на повну потужність. Можливо, має сенс перевірити в автомобілі відсутність короткого замикання на виходах колонок та замикання їх на масу.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.