Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Немає звуку в одному з каналів, другий хрипить, якщо смикати кабель у навушниках JBL T26C On Ear, ремонт навушників JBL у Києві.

Закінчення ремонту: 02.09.2020
Замовлення №: 00590
✓ Пристрій, виробник, модель

Дротові навушники ДжиБіЕль T26C On Ear (JBL) відрізняються легкою конструкцією, у них саморегульовані чашки для максимально зручної посадки. Завдяки потужним динамікам забезпечується звук із басами. У цій моделі використовується позолочений роз'єм 3,5 мм для високоякісного відтворення музики. Навушники виконані у класичному чорному кольорі.

✓ Заявлена несправність замовником

Оскільки ми виконуємо ремонт навушників JBL у Києві, до нас звернувся їхній користувач. Заявлена несправність - немає звуку одному з каналів (у правому), другий лівий хрипить, якщо смикати кабель звук взагалі пропадає. Від замовника дізналися, що навушники використовуються дуже інтенсивно, вони кілька разів падали, при цьому вийшли з ладу вперше. Коли сталася несправність, він відразу ж звернувся за допомогою, оскільки дуже звик до цих навушників, вони зручні у використанні та звук теж повністю влаштовує.

✓ Діагностика сервісним центром

На першій та другій світлині добре видно, що навушники у хорошому стані, у них акуратний вигляд. Перш ніж виконувати ремонт навушників JBL у Києві їх повністю розібрали та провели діагностику. Як виявилося, з ладу вийшов основний провід вух, несправний роз'єм джек (jack), який не підлягає відновленню, тому потрібна його заміна.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою проблемою ремонт полягав у перепаюванні дроту в динаміці (див. світлину №3), заміні нового роз'єму джек 3.5 Sennheiser (видно на четвертій світлині). На п'ятій світлині можна побачити, що після виконаної пропайки це місце обмотане спеціальним шнуром, після чого на це місце буде надіта фірмова накладка з написом Sennheiser. Після такого ремонту навушників JBL у Києві несправність вдалося повністю усунути, оскільки у правому та лівому каналі звук є, він гарної якості.

✓ Загальна вартість ремонту

За перепаювання дроту в динаміці, заміну нового роз'єму джек 3.5 Sennheiser замовник із міста Києва заплатив 400 грн.

✓ Причини несправності

Ці навушники не могли коректно працювати, тому що на це є свої причини. По-перше, з ладу вийшов основний провід у динаміці, який довелося перепаювати. По-друге, несправним виявився роз'єм джек, який не підлягав відновленню, тому знадобилася його заміна.

✓ Рекомендації сервісного центру

Коли користувач забирав повністю справні навушники від популярної компанії JBL йому рекомендували поводитися з ними після ремонту, якомога дбайливіше та акуратніше! Уникати падіння навушників, постійно стежити за натяжкою дроту, намагатися із зусиллям за нього не тягнути! Акуратно поводитися з новим джек роз'ємом!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.