Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Немає звуку в акустичній системі Logitech G51 Surround, ремонт колонок Logitech.

Закінчення ремонту: 26.06.2019
Замовлення №: 90360
✓ Пристрій, виробник, модель

Провідна акустична система формату 5.1 - Логітеч G51 Surround (Logitech) із загальною потужністю 155W RMS. До її складу входять дві фронтальні колонки, дві тилові колонки, одна центральна + сабвуфер. Дана модель здатна забезпечувати об'ємний звук з двома режимами Matrix, що створюють повний ефект присутності в грі.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику необхідний ремонт колонок Logitech, оскільки немає звуку. З його слів дізналися, що несправність з"явилася вранці, коли він хотів включити акустичну систему і послухати музику, однак звуку не було чутно. Пульт управління працював, горіли діодні індикатори, також можна було регулювати гучність і режими, але колонки мовчали. Разом з колонками він приніс в сервісний центр шнур і пульт дистанційного керування.

✓ Діагностика сервісним центром

Перш ніж виконувати ремонт колонок Logitech, необхідно дізнатися першопричину несправності. Після того, як пристрій розібрали, з'ясували, що в ньому використовується плата 210-000072-007. До нас вже намагалися виконати ремонт, міняли ІМС УНЧ (підсилювача низької частоти), в результаті обірвали доріжки.

✓ Ремонт сервісним центром

Для виконання ремонту активних колонок Logitech знадобилася спеціальна паяльна станція, за допомогою якої відновили монтаж (були порвані доріжки). Виконано заміну всіх трьох ІМС УНЧ, перепаяні такі компоненти, як TDA 8932BT, TDA 8920BTJ, TDA 8932T, а також різні резистори SMD в кількості 4 штук.

✓ Загальна вартість ремонту

Цей складний ремонт по відновленню монтажу і перепайці багатьох деталей коштував 750 грн.

✓ Причини несправності

Головною причиною, яка сприяла виникненню даної несправності стала некоректна експлуатація колонок, а саме їх використання на максимальній потужності. Крім того, попередня спроба виконання ремонту без знань і досвіду, коли намагалися поміняти ІМС УНЧ (підсилювач низької частоти), привела до того, що в результаті обірвали доріжки, а це остаточно вивело акустичну систему з ладу.

✓ Рекомендації сервісного центру

Надалі майстер рекомендував замовнику не використовувати колонки на максимальній гучності. При виникненні будь-яких проблем в роботі, ніяких самостійних дій не робити, а негайно звертатися за допомогою до професіоналів!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.