Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Немає звуку в активній акустиці GreenWave SA-335, вартість ремонту акустичної системи.

Закінчення ремонту: 02.05.2019
Замовлення №: 90256
✓ Пристрій, виробник, модель

Грінвей SA-335 - це акустична система формату 2.1, яка наділена частотою 50 Гц, діапазоном частот 40 - 20000 Гц, вбудованим FM тюнером та кардрідером SD/MMC. Пристрій з передвстановленим еквалайзером та цифровим LED дисплеєм та панеллю керування. Воно відрізняється динамічним збалансованим звуком та глибокими насиченими басом.

✓ Заявлена несправність замовником

Акустична система надійшла із заявленою несправністю - немає звуку. Зі слів замовника дізналися, що кілька років колонки працювали добре, звук пропав зовсім несподівано. Окрім того, акустику можна включити, все регулювання  працює, а звук повністю відсутній. Якщо на максимальній гучності з розетки висмикнути шнур, то клацання теж не чутно. Дізнатися вартість ремонту акустичної системи з такою несправністю, можна тільки після діагностики.

✓ Діагностика сервісним центром

Виявилося, що це вже не вперше поламалась акустична система, тому раніше її ремонт вже виконувався, але з іншої причини. Цього разу немає звуку, сильно гріється ПНЧ (підсилювач низької частоти). В ході діагностики з'ясували, що з ладу вийшов модуль ПНЧ, відповідно він підлягає ремонту.

✓ Ремонт сервісним центром

В даному випадку ремонт полягав у наступному: відновлена працездатність модуля підсилювача низької частоти, перепаяно багато деталей, в тому числі конденсатори, також замінені ІМС TDA 2030A (інтегральні мікросхеми) ПНЧ (2 шт.). Вартість ремонту акустичної системи, на який видана гарантія, замовника повністю влаштувала.

✓ Загальна вартість ремонту

Вартість ремонту акустичної системи разом з деталями склала 390 грн.

✓ Причини несправності

Після описаного вище ремонту, вартість якого цілком обґрунтована, дана акустична система з хорошим та якісним звуком. Причиною виникнення даної проблеми могло стати прослуховування музики на максимальній гучності.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовнику порекомендовали використовувати акустику на допустимій потужності. Перевірити на коротке замикання виносні колонки та шнури від них (згоріли обидва ПНЧ виносних колонок, при цьому ПНЧ сабвуфера залишився цілий).

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.