Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Немає звуку в активній акустиці Creative MegaWorks THX 250D 2.1, ремонт двоканальної акустики.

Закінчення ремонту: 01.07.2019
Замовлення №: 90402
✓ Пристрій, виробник, модель

Двоканальна активна акустика Креатив MegaWorks THX 250D 2.1 китайської зборки, наділена органами управління гучності, тембру і живлення. Ця двоканальна акустика з діапазоном частот 25-20000 Гц, співвідношенням сигнал/шум 99 дБ та магнітним екрануванням. Потужність сателітів складає 75 Вт, а сабвуфера - 150 Вт.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику потрібен ремонт двоканальної акустики, оскільки в ній немає звуку, його не чути на будь-якому рівні регулювання, навіть на максимальному. Оскільки це перша несправність, раніше ремонт ще не виконувався. Зі слів користувача з'ясували, що несправність проявилася несподівано, під час прослуховування музики, коли звук раптово зник і більше не з'являється.

✓ Діагностика сервісним центром

Зовнішній стан цієї двоканальної активної акустики гарний, на світлині №1 відмінно видно, що корпус чистий, акуратний, на ньому немає ​​слідів механічних впливів. Після того, як акустику розібрали, з'ясували, що в ній використовується плата MAIN BOARD E156482 FA6, однак під час діагностики встановили, що проблема в роботі модуля живлення та модуля підсилювача ПНЧ, відповідно ремонт двоканальної акустики повинен бути спрямований на їх відновлення. Окрім того, багато складових, включаючи плати, дуже сильно залиті клеєм (можна побачити на світлинах №3 і 4).

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт цієї двоканальної акустики полягав в наступному: відновлена працездатність, модулів, що вийшли з ладу, для чого довелося перепаяти багато різних деталей, включаючи конденсатори з різним номіналом в кількості 6 штук, діод 1N 4007, КА 7805 та ін. Також почистили плати від китайського клею, відновили монтаж (під клеєм прогнили пістони). Для виконання такого ремонту двоканальної активної акустики задіяли спеціальне обладнання.

✓ Загальна вартість ремонту

Вартість ремонту, що складалася з перепайки багатьох деталей та очищення плат від клею виробника склав 900 грн.

✓ Причини несправності

Головною причиною, по якій двухканальна активна акустика вийшла з ладу, а саме, пропав звук, стало те, що при її складанні були дуже сильно залиті клеєм плати, з часом клей пересох, під ним згнили доріжки та міжшарові пістони. Це і призвело до складного і дорогого ремонту.

✓ Рекомендації сервісного центру

Оскільки китайська збірка виявилася неякісною, це призвело до вищеописаного ремонту, який завдяки досвіду фахівців виконаний з позитивним результатом. При виникненні будь-яких збоїв в роботі даної двоканальної акустики нічого самостійно не робити, а негайно звернутися в сервісний центр.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.