Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Немає звуку, індикатор живлення та входу світиться у F&D IHOO-IR Beech, ремонт акустичних систем F&D.

Закінчення ремонту: 20.12.2019
Замовлення №: 90836
✓ Пристрій, виробник, модель

Акустична система Еф енд Ді IHOO-IR Beech (F&D) формату 5.1, з дротовим підключенням та магнітним екрануванням. Пристрій з частотним діапазоном – фронт: 30 – 20000 Гц, центр: 50 – 20000 Гц, тил: 40 – 20000 Гц, сабвуфер: 20 Гц – 0,2 кГц. Корпус акустичної системи виконаний з дерева, вона сумісна з персональними комп'ютерами та ноутбуками.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовник звернувся до нас за допомогою, дізнавшись, що ми виконуємо ремонт акустичних систем F&D. Від нього дізналися, що в роботі акустики стався збій, а саме немає звуку, хоча періодично з'являється, при цьому індикатор живлення та входу світиться. Він намагався самостійно розв'язувати проблему, розібрав акустичну систему, але нічого не зміг зробити, тому приніс її у розібраному вигляді, не з усіма гвинтами.

✓ Діагностика сервісним центром

Акустична система від популярного виробника F&D у задовільному стані, на світлині №1 видно, що лицьова сторона в плямах, а верхніх два кути просто обламані. Після її розбирання з'ясували, що у цій моделі використовуються плата живлення E214852, реле HJQ-19F-3H. У ході діагностики з'ясували, що несправність досить серйозна, оскільки з ладу вийшли плата живлення та підсилювачів та плата управління, відповідно ремонт акустичних систем F&D має бути спрямований на їх відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення працездатності плати живлення та підсилювачів, а також плати управління знадобилася заміна на них багатьох компонентів, таких як діоди, резистори, конденсатори з різним маркуванням (див. світлину №5). Також виконано пропайку роз'ємів та блоку реле. Після ремонту акустичних систем F&D перевірили звук у всіх 6 каналах зі входу AUX (добре видно на світлині №2), все працює відмінно. На цей ремонт замовнику видали гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт плати живлення та підсилювачів, плати управління, пропайка роз'ємів та блоку реле, перевірка звуку зі входу AUX коштував 800 грн.

✓ Причини несправності

В цій акустичній системі від відомої компанії F&D одночасно вийшли з ладу два основні модулі - плата живлення та підсилювачів, плата управління. Очевидно, що з такою несправністю вона не могла працювати. На додаток, користувач вирішив самостійно виконати ремонт, розібрав пристрій, але нічого зробити не зміг, як наслідок загубилося кілька гвинтів.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після ремонту з позитивним результатом замовнику рекомендовано якнайшвидше закрутити всі гвинти на задній панелі, інакше під час роботи з отворів «сифонитиме» повітря. При виникненні будь-яких несправностей нічого більше самостійно не робити, акустичну систему не розкривати!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.