Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Немає зображення в ноутбуці Samsung 550P7 (NP550P7C), ремонт ноутбука Cамсунг.

Закінчення ремонту: 12.03.2019
Замовлення №: 90084
✓ Пристрій, виробник, модель

Потужний мультимедійний ноутбук для розваг без меж Самсунг 550P7 (NP550P7C) наділений 17.3-дюймовим (1920x1080) Full HD екраном. Ноутбук працює під управлінням чотирьох ядерного процесора Intel Core i7-3610QM (тактова частота 2.3 ГГц) та операційної системи Windows 7 (Домашня розширена).

✓ Заявлена несправність замовником

Клієнту потрібен терміновий ремонт ноутбука Cамсунг, оскільки на екрані немає зображення. З його слів ноутбук включається як зазвичай, проте екран при цьому залишається чорного кольору. Також дізналися, що це не перша несправність, тому до нас ноутбук вже відкривали та ремонтували.

✓ Діагностика сервісним центром

Початковий огляд показав, що ноутбук в хорошому стані, має чистий, без подряпин корпус. Перш ніж виконувати ремонт ноутбука Cамсунг ми провели діагностику, яка показала, що несправність не проста. По-перше - пристрій неправильно зібрали, по-друге - несправна материнська плата, вийшли з ладу ланцюги живлення та модуль підсвітки.

✓ Ремонт сервісним центром

Перераховані вище модулі підлягають відновленню, тому ремонт ноутбука Cамсунг виконувався в них. Після перепайки на спеціальній паяльній станції багатьох SMD елементів, включаючи резистори, конденсатори, мікросхеми, несправність вдалося ліквідувати. На цей ремонт замовнику видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

Разом з деталями вартість ремонту - 2000 грн.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.