Немає зображення та заставки на екрані монітора LG M2280DF, вартість ремонту монітора.

Заказ №: 
90371
✓ Устройство, производитель, модель: 

Широкоформатний РК монітор ЛШ M2280DF з 21.5" TFT TN матрицею, зібраний у 2010 році. Він наділений вбудованим цифровим ТБ-тюнером (DVB-T/C MPEG-2/4), у нього в наявності два роз'єми HDMI, VGA (D-Sub) та інші. Дана модель має область огляду - 170° по горизонталі та 160° по вертикалі .

✓ Заявленная неисправность заказчиком: 

Як показує практика, вартість ремонту монітора повною мірою залежить від того, наскільки складною виявиться несправність. Цей монітор надійшов в сервісний центр із заявленою несправністю - немає зображення, заставка теж відсутня. Разом з ремонтом замовник попросив перевірити аналогові та цифрові входи.

✓ Диагностика сервисным центром: 

Монітор у задовільному стані, його задня стінка неакуратна, на ній подряпини, потертості, наполовину обірвані етикетки (світлини №2). Як виявилося ми вже виконували ремонт даного монітора (замовлення №: 81278), зі схожою проблемою. Тоді несправність була складніша - при включенні екран був білого кольору, іноді зображення з'являлось, але з неправильним кольором та поганою чіткістю. Оскільки відновлювали плату T-CON, то вартість ремонту монітора виявилася вищою. Цього разу на діагностиці з'ясували, що проблема в модулі дисплея.

✓ Ремонт сервисным центром: 

Ремонт з такою несправністю полягав у наступному: виконали пропайку та чистку роз'ємів і шлейфу матриці (світлина №4). Це дозволило повністю розв'язати проблему, тому на екрані з'явилося  зображення відмінної якості.

✓ Общая цена ремонта: 

Вартістю ремонту ЖК монітора всього 350 грн, через те, що пристрій зламався всього через 7 місяців, замовника повністю влаштувала.

✓ Причины неисправности: 

Цей вже застарілий монітор, щодня інтенсивно експлуатується + це не перша його несправність та ремонт. Всі ці фактори вкупі можуть викликати появу різних несправностей.

✓ Рекомендации сервисного центра: 

Оскільки цей монітор використовується в офісі та ремонтується не вперше, рекомендуємо поводитися з ним надалі максимально дбайливо та акуратно.

ремонт монітора LG M2280DF
ремонт монітора LG M2280DF
ремонт монітора LG M2280DF
ремонт монітора LG M2280DF

Коментувати