Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Немає зображення та заставки на екрані монітора LG M2280DF, вартість ремонту монітора.

Закінчення ремонту: 13.06.2019
Замовлення №: 90371
✓ Пристрій, виробник, модель

Широкоформатний РК монітор ЛШ M2280DF з 21.5" TFT TN матрицею, зібраний у 2010 році. Він наділений вбудованим цифровим ТБ-тюнером (DVB-T/C MPEG-2/4), у нього в наявності два роз'єми HDMI, VGA (D-Sub) та інші. Дана модель має область огляду - 170° по горизонталі та 160° по вертикалі .

✓ Заявлена несправність замовником

Як показує практика, вартість ремонту монітора повною мірою залежить від того, наскільки складною виявиться несправність. Цей монітор надійшов в сервісний центр із заявленою несправністю - немає зображення, заставка теж відсутня. Разом з ремонтом замовник попросив перевірити аналогові та цифрові входи.

✓ Діагностика сервісним центром

Монітор у задовільному стані, його задня стінка неакуратна, на ній подряпини, потертості, наполовину обірвані етикетки (світлини №2). Як виявилося ми вже виконували ремонт даного монітора (замовлення №: 81278), зі схожою проблемою. Тоді несправність була складніша - при включенні екран був білого кольору, іноді зображення з'являлось, але з неправильним кольором та поганою чіткістю. Оскільки відновлювали плату T-CON, то вартість ремонту монітора виявилася вищою. Цього разу на діагностиці з'ясували, що проблема в модулі дисплея.

✓ Ремонт сервісним центром

Ремонт з такою несправністю полягав у наступному: виконали пропайку та чистку роз'ємів і шлейфу матриці (світлина №4). Це дозволило повністю розв'язати проблему, тому на екрані з'явилося  зображення відмінної якості.

✓ Загальна вартість ремонту

Вартістю ремонту ЖК монітора всього 350 грн, через те, що пристрій зламався всього через 7 місяців, замовника повністю влаштувала.

✓ Причини несправності

Цей вже застарілий монітор, щодня інтенсивно експлуатується + це не перша його несправність та ремонт. Всі ці фактори вкупі можуть викликати появу різних несправностей.

✓ Рекомендації сервісного центру

Оскільки цей монітор використовується в офісі та ремонтується не вперше, рекомендуємо поводитися з ним надалі максимально дбайливо та акуратно.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.