Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Немає зображення, розбитий екран, підсвітка є у телевізорі LG 32LF560V, діагностика телевізора LG.

Закінчення ремонту: 19.09.2019
Замовлення №: 90478
✓ Пристрій, виробник, модель

32-дюймовий РК телевізор ЛЖ 32LF560V (LG), зібраний у 2015 році, з хорошими технічними характеристиками, в ньому використовується найпотужніший процесор Triple XD, який є розробкою компанії LG, за допомогою якого забезпечується досконалість кольору, контрасту та чіткість високоякісного зображення. Модель з гарним набором портів та роз'ємів, до яких входять два HDMI, USB 2.0 та інші.

✓ Заявлена несправність замовником

У телевізорі від компанії LG під час роботи зникло зображення, зі слів замовника, він самостійно хотів перевірити підключення, але випадково зачепив та розбив екран, на якому відразу ж з'явилися різні дефекти. Він попросив, щоб спочатку була виконана діагностика телевізора LG та визначена загальна сума ремонту та заміни екрану. Якщо йому підійде, він погодиться.

✓ Діагностика сервісним центром

Незалежно від складності поломки, у нас завжди виконується діагностика телевізора LG, і цей випадок не є винятком. У телевізорі дуже сильно пошкоджена матриця, на ній в результаті удару з'явилася дірка, що світиться, від якої в різні сторони численні, досить довгі та глибокі тріщини. Між тріщинами з'явилися різного кольору смуги, причому як вертикальні, так і горизонтальні. Вони на світлому тлі, решта матриці темна і тут також проглядаються смуги (див. світлини № 1 та 2). З такою проблемою можлива лише заміна нової панелі. Після проведеної діагностики телевізора LG з'ясували, що в даній моделі використовується блок живлення E247691, однак з ладу вийшли ланцюги живлення центральної плати. Клієнту повідомлено приблизну вартість ремонту, на що він дав свою згоду.

✓ Ремонт сервісним центром

У цьому випадку виконано ремонт центральної плати на компонентному рівні, для чого довелося перепаяти такі деталі, як резистори та конденсатори. Також замовлена нова матриця, а після її отримання виконано її заміну та всі необхідні налаштування. В результаті зображення на екрані з'явилося, воно гарної якості. На ремонт та нову матрицю замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт центральної плати з заміною деталей, а також заміна нової матриці коштували 3800 грн, діагностика цього телевізора LG зроблена безкоштовно.

✓ Причини несправності

Причиною того, що в телевізорі від відомого виробника LG зникло зображення, став вихід з ладу ланцюгів живлення центральної плати, яку вдалося відремонтувати завдяки правильно виконаній діагностиці телевізора LG. Також, через необережну поведінку розбитим виявився екран телевізора, на якому з'явилися різні механічні пошкодження, тому знадобилася його заміна.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативної діагностики та правильно виконаного ремонту, замовнику рекомендовано правильно поводитися з телевізором від компанії LG. Якщо виникнуть якісь проблеми у його роботі, нічого більше самостійно не робити, а негайно звертатися до фахівців.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.