Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Немає зображення, при цьому світиться індикація кнопки живлення зеленим у телевізорі Toshiba 32W3753DG, ремонт телевізорів Toshiba.

Закінчення ремонту: 14.07.2020
Замовлення №: 00437
✓ Пристрій, виробник, модель

Тошиба 32W3753DG (Toshiba) – це «розумний» РК телевізор із компактними габаритами, 32-дюймовою матрицею та LED підсвіткою. Функціонал моделі представлений одним CI слотом та платформою Smart TV на базі Операційної Системи Android. Крім того, телевізор наділений функцією Time Shift та вбудованим медіаплеєром. Перегляд цифрового або аналогового телеефіру можливий завдяки тому, що телевізор оснащений відповідними тюнерами, які з підтримкою більшості популярних стандартів мовлення. У телевізорі є вбудований бездротовий Wi-Fi модуль. Завдяки широкому спектру портів та роз'ємів, до яких входять 3 HDMI, 2 USB, SCART, компонентний та композитний входи, цифровий аудіо, VGA, вихід на навушники, користувач максимально розширює свої можливості. Два вбудовані динаміки по 6 Ватт кожен у поєднанні з технологією об'ємного звучання відповідають у цьому телевізорі від популярної компанії Toshiba за хорошу якість звуку.

✓ Заявлена несправність замовником

До нас у майстерню, де завжди можна виконати ремонт телевізорів Toshiba, звернувся користувач, оскільки у роботі телевізора виникли проблеми. А саме, на екрані взагалі немає зображення, при цьому горить індикація кнопки живлення зеленим кольором (видно на першій світлині). На прийманні від замовника дізналися, що телевізор куплений лише три роки тому, при цьому його експлуатують практично цілими днями, вдень діти дивляться мультики, а ввечері дорослі новини та інші телепередачі. Оскільки він зламався вперше для звернення по допомогу з ремонту телевізорів Toshiba не було приводу. Тому всі пломби, встановлені на виробництві, на місці. Також замовник припускає, що виною всьому став перепад напруги мережі, після якого, на його думку, виникла несправність. Разом із телевізором він приніс до сервісного центру підставку та пульт дистанційного керування.

✓ Діагностика сервісним центром

Початковий огляд показав, що загальний стан цього телевізора добрий, у нього акуратний корпус, рамка та матриця без пошкоджень. На світлині №2 видно, що на задній стінці наполовину відірвано етикетку з інформацією про цю модель. Перш ніж виконувати будь-якої складності ремонт телевізорів Toshiba, необхідно точно встановити чому виникла така несправність. Для цього телевізор повністю розібрали та виконали поглиблену діагностику. Вона показала, що для ремонту телевізорів Toshiba є підстави, оскільки несправність досить складна. Як виявилося, з ладу вийшов блок живлення, несправний LED driver, відповідно ремонт має бути спрямований на відновлення цих модулів.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт телевізорів Toshiba був у відновленні модуля живлення, для чого довелося перепаяти багато різних несправних радіодеталей. Це – діоди, резистори, кілька конденсаторів, у яких різні маркування, одна мікросхема. Також відновлено працездатність LED драйвера, що вийшов з ладу (див. світлини №3 та 4). В результаті це дозволило позитивно вирішити проблему, оскільки після ремонту телевізорів Toshiba зображення на екрані з'явилося, воно хорошої якості (видно на останній світлині). Це був ремонт із видачею гарантії.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт блоку живлення з заміною багатьох деталей, відновлення LED драйвера обійшлися замовнику 1300 грн.

✓ Причини несправності

Той факт, що на екрані цього сучасного телевізора від популярної компанії Toshiba не було зображення, при цьому горіла індикація кнопки живлення зеленим кольором, цілком зрозуміло. Це пов'язано з тим, що з ладу одночасно вийшло два модулі, а саме блок живлення (PSU) та LED driver, для відновлення яких довелося перепаяти різні несправні радіодеталі, в тому числі одну мікросхему. Саме LED драйвер є обов'язковим елементом конструкції телевізора, його дані визначають, наскільки телевізор буде стійким до перепадів напруги. Завдяки великому досвіду телемайстрів цей ремонт телевізора Toshiba виявився максимально результативним. Як показує багаторічний досвід роботи, виникнення подібних несправностей може бути пов'язане з різними факторами. До них можна віднести надто інтенсивне використання телевізора, перепади напруги електромережі та інше.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після якісно виконаного ремонту телевізора Toshiba замовнику надано деякі рекомендації щодо його подальшої експлуатації. Насамперед вони стосувалися того, щоб використовувати телевізор у більш щадному режимі, якщо його ніхто не дивиться, вимикати! Якщо в будинку, де проживає користувач, бувають перепади напруги мережі, найкращим рішенням стане придбання спеціального стабілізатора, який надійно захищатиме телевізор від подібних проблем. Замовника повідомлено про те, що в цьому випадку відновити модулі, що вийшли з ладу вдалося на компонентному рівні. Це позитивно вплинуло на кінцеву вартість ремонту телевізора Toshiba. При цьому важливо розуміти, якщо подібна несправність повториться, цілком можливо, що буде потрібна заміна модулів, що вийшли з ладу, що відобразиться на ціні, котра може виявитися значно вищою.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.