Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Немає зображення, періодично не стартує Samsung PS-42S5H, діагностика плазмових телевізорів.

Закінчення ремонту: 01.10.2019
Замовлення №: 90579
✓ Пристрій, виробник, модель

Плазмовий телевізор Samsung PS-42S5HR з 42-дюймовою матрицею, максимальною роздільною здатністю 1024x768 пікселів, яскравістю 1300 кд/м² та динамічною контрастністю 10000:1:1. Кут огляду цього плазмового телевізора 170°, як по вертикалі, так і по горизонталі. Завдяки наявності цифрового інтерфейсу HDMI він інтегрується у будь-який домашній кінотеатр преміум класу.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей плазмовий телевізор надійшов із заявленою несправністю – немає зображення, періодично не стартує. Замовник попросив, щоб була зроблена діагностика плазмових телевізорів, визначено ціну ремонту, після чого він визначить, робити ремонт чи ні.

✓ Діагностика сервісним центром

Після того, як було проведено первинну діагностику плазмового телевізора безпосередньо на прийманні, узгоджена сума ремонту склала до 2000 грн., що повністю влаштувало замовника. Така ціна пов'язана з тим, що з ладу вийшов блок живлення BN96-01801A, який не підлягає відновленню, тому потрібна його заміна.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми змогли замовити та купити ідентичну плату живлення BN96-01801A та після її отримання виконати заміну, після чого плазмовий телевізор працює добре, зображення з'явилося, воно відмінної якості. Такий позитивний результат став можливим завдяки правильно проведеній діагностиці плазмових телевізорів. На даний ремонт та блок живлення, взятий з розбирання, замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт із заміни блоку живлення коштував клієнту 1900 грн, діагностика в такому разі була виконана безкоштовно.

✓ Причини несправності

В даному конкретному випадку плазмовий телевізор перестав працювати через вихід з ладу блоку живлення, який не підлягав ремонту. Як показує практика блоки живлення в плазмових телевізорах можуть виходити з різних причин. На їхню роботу негативно можуть впливати різні фактори - порушення користувачем правил з експлуатації (наприклад, температурного режиму), завищена або занижена напруга в мережі, непрофесійна діагностика та ремонт та багато іншого.

✓ Рекомендації сервісного центру

Завдяки правильно виконаній діагностиці та ремонту, цього разу плазму вдалося повернути «до життя». Надалі поводитися з телевізором максимально акуратно, не включати його під час грози, берегти від перепадів напруги мережі, придбавши для цього спеціальний стабілізатор напруги. Інакше знову буде потрібною діагностика та ремонт.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.