Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Немає зображення, однак світиться черговий режим в LG 60PZ750S, діагностика плазмових телевізорів LG.

Закінчення ремонту: 03.04.2020
Замовлення №: 00095
✓ Пристрій, виробник, модель

Плазмовий телевізор ЕЛДЖІ 60PZ750S (LG) з 60-дюймовою матрицею, наділений функціями Smart TV та 3D (у комплекті постачання є спеціальні 3D окуляри). Модель з передачею кольору 16 біт, контрастністю 5 000000:1 та кутами огляду 178°. Пульт дистанційного керування Magic Motion, який постачається разом із телевізором, працює за принципом комп'ютерної миші. Модель працює під керуванням процесора зображення Dual XD Engine, вона наділена такими портами та роз'ємами, як 2 USB 2.0, 4 HDMI, RF вхід, SCART, CI (PCMCIA) слот, компонентний, цифровий аудіо вихід (оптичний) Ethernet (LAN), D -Sub, RGB вхід, 2 АВ вхід (композитний), вихід на навушники. Аудіосистема, якою оснащений цей плазмовий телевізор із вихідною потужністю 10 Вт на кожен із двох динаміків.

✓ Заявлена несправність замовником

До нас надійшов телевізор із проблемою – немає зображення на екрані, хоча чергування світиться у робочому режимі. Замовник, дізнавшись, що у нашому сервісному центрі виконується діагностика плазмових телевізорів LG попросив, щоб у ході її виконання визначили, наскільки складною є несправність. Також від нього довідалися, що з моменту придбання телевізор зламався вперше, тому його ще не розкривали (всі заводські пломби на місці).

✓ Діагностика сервісним центром

Перш ніж виконувати будь-якої складності ремонт, цьому завжди передує діагностика плазмових телевізорів LG, тому цей випадок не є винятком. Після розбирання телевізора з'ясували, що в цій моделі використовується центральна плата (Main Board) EAX63989001. При цьому під час виконаної діагностики стало зрозуміло, що проблема виникла у роботі блоку X-SUS. Саме ця плата в плазмових телевізорах несе відповідальність за формування напруги живлення на скан.

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення працездатності блоку X-SUS було перепаяно транзистори FGPF4536 у кількості 6 штук. Після правильно виконаної діагностики плазмових телевізорів LG та подальшого ремонту зображення на екрані з'явилося, однак воно не якісне, а саме, з негативом та розмите (видно на світлині №1). Такі «симптоми» вказують на те, що найшвидше проблема виникла в роботі безпосередньо самої матриці, для підтвердження чого знову знадобиться діагностика плазмових телевізорів LG та подальший ремонт. Ситуацію, що склалася, повідомили замовнику, який прийняв рішення цей плазмовий телевізор не ремонтувати. Після відмови клієнта від подальшого ремонту транзистори з плати X-SUS перепаяли назад.

✓ Загальна вартість ремонту

У цьому випадку замовник заплатив 300 грн. лише за виконану діагностику плазмових телевізорів LG.

✓ Причини несправності

У цьому плазмовому телевізорі від популярної компанії LG не було зображення, хоча чергування світилося в робочому режимі через те, що з ладу вийшла плата X-SUS. Цей блок вдалося відремонтувати та з'явилося зображення, однак не вдалося розв'язати проблему до кінця, оскільки воно виявилося не якісним. Імовірно, це могло бути викликано несправністю матриці. При цьому від діагностики плазмових телевізорів LG та подальшого ремонту замовник відмовився.

✓ Рекомендації сервісного центру

У ситуації, що склалася, рекомендації можуть стосуватися тільки одного - це придбання нового, більш сучасного телевізора. Надалі немає сенсу виконувати діагностику та ремонт цього плазмового телевізора.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.