Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Немає зображення на екрані, при цьому видно силуети та є черговий режим у телевізорі LG 39LN548C, діагностика підсвітки телевізора.

Закінчення ремонту: 06.06.2020
Замовлення №: 00341
✓ Пристрій, виробник, модель

ЛЖ 39LN548C – це РК телевізор із діагоналлю матриці 39 дюймів та системою світлодіодної підсвітки. Ця модель, як з настільною, так і настінною установкою, має FullHD роздільну здатність 1920x1080 пікселів, яскравість 300 кд/м2, формат 16:9 та кут огляду 178 градусів. Телевізор відрізняється реальним, яскравим зображенням, яке не блякне, навіть якщо на нього потрапляють сонячні промені. Аудіосистема, яка використовується у телевізорі, здатна заповнити приміщення об'ємним, глибоким звуком. Це досягається завдяки підтримці технології Clear Voice II та двом вбудованим динамікам із загальною потужністю 20 Вт. Для якісного приймання сигналів цифрового телебачення модель має інтегрований ТБ-тюнер DVB-T2/C/S2. Телевізор підтримує формати DivX, JPEG, MKV, MP3 та інші, у нього в наявності такі порти, як 3 HDMI, USB, SCART, VGA, є вихід на навушники.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей телевізор принесли до нашої майстерні із проблемою - немає зображення на екрані, при цьому черговий режим є. У сервісному центрі, коли увімкнули телевізор, не було підсвітки, силуети хоч і слабко, але проглядалися. Замовнику потрібен телевізор у робочому вигляді на понеділок, тому він попросив насамперед, щоб була виконана діагностика підсвітки телевізора та зроблено висновок, чи реально впоратися в такі терміни. Якщо так, тоді він погоджується на виконання ремонту. Від замовника довідалися, що цей телевізор придбано 7 років тому для використання в організації та експлуатується дуже інтенсивно (у ввімкненому стані практично цілий день). Саме тому дуже важливо, щоб до понеділка його відремонтували.

✓ Діагностика сервісним центром

Щоб була можливою діагностика підсвітки телевізора, оскільки все вказує на те, що проблема саме в ній, його повністю розібрали. Це дозволило дізнатися, що підсвітка складається із 4 лінійок, на кожній з яких по 9 світлодіодів (добре видно на світлині №4). Виконавши діагностику та протестувавши всі без винятку світлодіоди з'ясували, що з ладу вийшла планка A-Type підсвітки екрана HC390DUN-VCFP1-21XX, на якій згорів один світлодіод, також несправний блок живлення підсвітки. Вивчивши всі нюанси під час поглибленої діагностики підсвітки телевізора та можливість виконання ремонту у терміни, вказані замовником, прийнято рішення його виконувати.

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення працездатності цього телевізора виконали заміну одного світлодіода, а також перепаяли несправні деталі (діоди, резистори, електролітичні конденсатори). Зробили обмеження струму живлення підсвітки. Такі дії дозволили повністю вирішити проблему. На останній світлині видно, що всі світлодіоди в робочому стані, підсвітка рівномірна. Перша світлина підтверджує той факт, що зображення на екрані з'явилося, воно гарної якості. Завдяки правильно проведеній діагностиці підсвітки телевізора проблема вирішена позитивно. Як і просив замовник, ремонт виконаний до понеділка.    

✓ Загальна вартість ремонту

За перепаювання несправних деталей, заміну одного світлодіода, обмеження струму живлення підсвітки клієнт заплатив 1300 грн.

✓ Причини несправності

Основною причиною, через яку на екрані телевізора не було зображення, став вихід з ладу планки A-Type підсвітки екрана HC390DUN-VCFP1-21XX, на якій згорів світлодіод, а також несправний блок живлення підсвітки. Це вдалося визначити та згодом результативно усунути завдяки правильно виконаній діагностиці підсвітки телевізора. Виникнення такої несправності може бути пов'язане із занадто інтенсивною експлуатацією телевізора, а також його переглядом з налаштуваннями яскравості по максимуму.

✓ Рекомендації сервісного центру

Коли в понеділок замовник прийшов забирати відремонтований телевізор, йому надано низку рекомендацій щодо подальшого використання цього телевізора. Якщо в планах його така ж інтенсивна експлуатація, рекомендовано переглянути рівні налаштування зображення, трохи зменшивши їх, особливу увагу приділивши рівню підсвітки.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.