Немає зображення, але підсвічування є в телевізорі Suzuki SZTV-246FDGW5, відремонтувати телевізор.

Замовлення №: 
90398
✓ Пристрій, виробник, модель: 

РК телевізор Сузукі SZTV-246FDGW5 з LED підсвічуванням, наділений 24-дюймовим (61 см) екраном, яскравістю 300 кд/м2, контрастністю 1000:1 і кутом огляду 178°. Дана модель має в наявності два роз'єми HDMI, USB і інші, а за якість стерео звуку відповідають два динаміки по 8 Вт кожен.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Необхідно відремонтувати телевізор, оскільки на екрані немає зображення і OSD (On-screen display), іншими словами, екранне відображення, накладене на зображення екрану, він чорного кольору, однак підсвічування є. Разом з телевізором замовник приніс в сервісний центр пульт дистанційного керування. Від нього дізналися, що це не перша поломка телевізора, раніше його вже намагалися відремонтувати, тоді паяли флеш-пам'ять.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Коли включили телевізор з'ясувалося, що екран дійсно чорного кольору, однак на ньому ще присутні елементи зображення, які яскраво синього кольору (відмінно видно на світлині №1). Щоб відремонтувати телевізор потрібна діагностика, для чого його повністю розібрали. Це дозволило дізнатися, що в даній моделі використовуються такі модулі, як плата CTN055 REU: 1.1, плата Main Board E214887, однак проблема виникла в роботі плати MAIN ASSY, котру можливо відремонтувати на компонентному рівні.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Нами відновлена працездатність плати MAIN ASSY, для чого довелося перепаяти багато деталей, таких, як конденсатори, резистори. Виконана перепрошивка флеш-пам'яті, перевірено проходження сигналу через HDMI вхід. Нам вдалося відремонтувати РК телевізор без заміни нової плати, що істотно вплинуло на кінцеву вартість ремонту.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Для відновлення плати, що вийшла з ладу, довелося перепаяти багато компонентів, це коштувало 620 грн.

✓ Причини несправності: 

В даному конкретному випадку причиною того, що довелося відремонтувати цей телевізор, оскільки не було зображення на екрані, став вихід з ладу плати MAIN ASSY, роботу якої вдалося відновити.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Замовнику рекомендовано при виникненні будь-яких проблем в роботі даного телевізора, ніяких самостійних дій не робити, а негайно звернутися за допомогою до фахівців.

ремонт телевізора Suzuki SZTV-246FDGW5
ремонт телевізора Suzuki SZTV-246FDGW5
ремонт телевізора Suzuki SZTV-246FDGW5
ремонт телевізора Suzuki SZTV-246FDGW5

Коментувати