Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Немає зображення, але підсвічування є в телевізорі Suzuki SZTV-246FDGW5, відремонтувати телевізор.

Закінчення ремонту: 21.06.2019
Замовлення №: 90398
✓ Пристрій, виробник, модель

РК телевізор Сузукі SZTV-246FDGW5 з LED підсвічуванням, наділений 24-дюймовим (61 см) екраном, яскравістю 300 кд/м2, контрастністю 1000:1 і кутом огляду 178°. Дана модель має в наявності два роз'єми HDMI, USB і інші, а за якість стерео звуку відповідають два динаміки по 8 Вт кожен.

✓ Заявлена несправність замовником

Необхідно відремонтувати телевізор, оскільки на екрані немає зображення і OSD (On-screen display), іншими словами, екранне відображення, накладене на зображення екрану, він чорного кольору, однак підсвічування є. Разом з телевізором замовник приніс в сервісний центр пульт дистанційного керування. Від нього дізналися, що це не перша поломка телевізора, раніше його вже намагалися відремонтувати, тоді паяли флеш-пам'ять.

✓ Діагностика сервісним центром

Коли включили телевізор з'ясувалося, що екран дійсно чорного кольору, однак на ньому ще присутні елементи зображення, які яскраво синього кольору (відмінно видно на світлині №1). Щоб відремонтувати телевізор потрібна діагностика, для чого його повністю розібрали. Це дозволило дізнатися, що в даній моделі використовуються такі модулі, як плата CTN055 REU: 1.1, плата Main Board E214887, однак проблема виникла в роботі плати MAIN ASSY, котру можливо відремонтувати на компонентному рівні.

✓ Ремонт сервісним центром

Нами відновлена працездатність плати MAIN ASSY, для чого довелося перепаяти багато деталей, таких, як конденсатори, резистори. Виконана перепрошивка флеш-пам'яті, перевірено проходження сигналу через HDMI вхід. Нам вдалося відремонтувати РК телевізор без заміни нової плати, що істотно вплинуло на кінцеву вартість ремонту.

✓ Загальна вартість ремонту

Для відновлення плати, що вийшла з ладу, довелося перепаяти багато компонентів, це коштувало 620 грн.

✓ Причини несправності

В даному конкретному випадку причиною того, що довелося відремонтувати цей телевізор, оскільки не було зображення на екрані, став вихід з ладу плати MAIN ASSY, роботу якої вдалося відновити.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовнику рекомендовано при виникненні будь-яких проблем в роботі даного телевізора, ніяких самостійних дій не робити, а негайно звернутися за допомогою до фахівців.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.