Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Немає стабілізації, завищено напругу в Gemix GDX-5000, ремонт стабілізатора напруги релейного типу.

Закінчення ремонту: 24.10.2019
Замовлення №: 90686
✓ Пристрій, виробник, модель

Автоматичний стабілізатор напруги релейного типу Гемікс GDX-5000 з номінальною вихідною потужністю 3,5 кВт, частотою 50 Гц та діапазоном стабілізації 140-260 В. Цей однофазний побутовий стабілізатор для захисту від імпульсних та високочастотних перешкод, підвищеної напруги, а також стрибків напруги. У ньому використовується природне охолодження, є цифровий вольтметр. Прилад з 9 ступенями захисту (крок 12 В) та діапазоном робочих температур 0-40 °C.

✓ Заявлена несправність замовником

У рідніому упакуванні до нашої майстерні з міста Городище Черкаської області доставлено стабілізатор напруги, який належить до релейного типу із заявленою несправністю - немає стабілізації, при збільшенні вхідної напруги вище 160 В відключається у захист, потім на індикаторі висвічується помилка Н. З цієї причини потрібний ремонт стабілізатора напруги релейного типу.

✓ Діагностика сервісним центром

Цей стабілізатор у досить хорошому стані, у нього не пошкоджений корпус, хоча трохи забруднений (видно на останній світлині). Після його розбирання з'ясували, що у даній моделі використовуються реле HAT902CSDC12, при цьому під час діагностики визначили, що проблема виникла у роботі модуля стабілізації TD-20177A. Завдяки великому досвіду роботи, ми точно знаємо, як з такою несправністю виконувати ремонт стабілізатора напруги релейного типу.

✓ Ремонт сервісним центром

Виконано ремонт модуля стабілізації, на ньому перепаяно багато різних деталей, у тому числі конденсаторів, діодів, резисторів (див. світлину №3). Після ремонту стабілізатора напруги релейного типу він повністю у робочому стані. На світлинах №4 та 5 добре видно, що при заниженій напрузі та завищеній напрузі на вході, на виході воно тримається стабільно 220 В межах норми. На цей ремонт видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Відновлення модуля стабілізації, для чого довелося перепаяти багато різних деталей, коштувало 600 грн.

✓ Причини несправності

Імовірно, причиною виникнення такої несправності в даному стабілізаторі напруги релейного типу могло стати постійне його перенавантаження, а як показує практика, це негативно позначається на роботі приладу. Нам невідомо, яка потужність підключалася, однак вона не повинна бути вищою за 3,5 кВт. В результаті з ладу вийшов модуль стабілізації, відповідно був потрібний його ремонт.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту цей релейний стабілізатор напруги відправлений у тій самій коробці замовнику, якому телефоном дані деякі поради щодо подальшої його експлуатації. В основному вони стосувалися того, щоб пристрій не перевантажувати, навантаження повинно бути не вище за заявлену норму 3,5 кВт! Якщо цих правил не дотримуватися, він знову вийде з ладу.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.