Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Немає регулювання звуку з сенсорної панелі в навушниках Parrot Zik 2.0, ремонт навушників Parrot Zik.

Закінчення ремонту: 09.08.2019
Замовлення №: 90274
✓ Пристрій, виробник, модель

Повнорозмірні бездротові навушники Паррот Зік 2.0 (Parrot Zik), що зібрані в Китаї, наділені вбудованим мікрофоном, у них є активне шумозаглушення. Амбюшюри навушників Parrot Zik гарнітури виготовлені з патентованого матеріалу, який відрізняється підвищеною м'якістю та відмінною звукоізоляцією. У даній моделі сенсорна панель управління, 32-бітний звуковий процесор, що працює в поєднанні з 6 динаміками. Крім того, Parrot Zik 2.0 може похвалитися запасом роботи до 18 годин безперервного прослуховування.

✓ Заявлена несправність замовником

В навушниках немає регулювання звуку з сенсорної панелі. Спочатку користувач хотів самостійно виконати ремонт навушників Parrot Zik, розібрав їх, але вирішив далі нічого не робити та звернувся до нас за допомогою (див. світлину №1).

✓ Діагностика сервісним центром

Навушники надійшли в задовільному стані, вони практично повністю розібрані (добре видно на світлинах). Після проведеної діагностики, без якої не виконується жоден ремонт навушників Parrot Zik, з'ясували, що проблема виникла в правому навушнику, який підлягає відновленню.

✓ Ремонт сервісним центром

Нам вдалося відновити працездатність правого навушника, а також відреставрувати шлейф датчиків сенсора (світлина №5). Виконали повну збірку амбюшюр. Після вищеописаного ремонту бездротових навушників Parrot Zik звук відмінно регулюється.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт правого навушника, реставрація шлейфу датчиків сенсорних регулювань коштували замовнику 700 грн.

✓ Причини несправності

Причиною того, що в навушниках від Parrot Zik не регулювався звук, став вихід з ладу шлейфу датчиків сенсора, який підлягав ремонту. Крім того, користувач не розуміючи, як виконується ремонт з такою несправністю, самостійно розібрав навушники, але зробити нічого не зміг.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту, замовнику рекомендовано дуже акуратно натискати сенсорні кнопки регулювання звуку!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.