Немає регулювання звуку з сенсорної панелі в навушниках Parrot Zik 2.0, ремонт навушників Parrot Zik.

Замовлення №: 
90274
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Повнорозмірні бездротові навушники Паррот Зік 2.0 (Parrot Zik), що зібрані в Китаї, наділені вбудованим мікрофоном, у них є активне шумозаглушення. Амбюшюри навушників Parrot Zik гарнітури виготовлені з патентованого матеріалу, який відрізняється підвищеною м'якістю та відмінною звукоізоляцією. У даній моделі сенсорна панель управління, 32-бітний звуковий процесор, що працює в поєднанні з 6 динаміками. Крім того, Parrot Zik 2.0 може похвалитися запасом роботи до 18 годин безперервного прослуховування.

✓ Заявлена несправність замовником: 

В навушниках немає регулювання звуку з сенсорної панелі. Спочатку користувач хотів самостійно виконати ремонт навушників Parrot Zik, розібрав їх, але вирішив далі нічого не робити та звернувся до нас за допомогою (див. світлину №1).

✓ Діагностика сервісним центром: 

Навушники надійшли в задовільному стані, вони практично повністю розібрані (добре видно на світлинах). Після проведеної діагностики, без якої не виконується жоден ремонт навушників Parrot Zik, з'ясували, що проблема виникла в правому навушнику, який підлягає відновленню.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Нам вдалося відновити працездатність правого навушника, а також відреставрувати шлейф датчиків сенсора (світлина №5). Виконали повну збірку амбюшюр. Після вищеописаного ремонту бездротових навушників Parrot Zik звук відмінно регулюється.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Ремонт правого навушника, реставрація шлейфу датчиків сенсорних регулювань коштували замовнику 700 грн.

✓ Причини несправності: 

Причиною того, що в навушниках від Parrot Zik не регулювався звук, став вихід з ладу шлейфу датчиків сенсора, який підлягав ремонту. Крім того, користувач не розуміючи, як виконується ремонт з такою несправністю, самостійно розібрав навушники, але зробити нічого не зміг.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після результативного ремонту, замовнику рекомендовано дуже акуратно натискати сенсорні кнопки регулювання звуку!

ремонт навушників Parrot Zik 2.0
ремонт навушників Parrot Zik 2.0
ремонт навушників Parrot Zik 2.0
ремонт навушників Parrot Zik 2.0
ремонт навушників Parrot Zik 2.0

Коментувати