Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Немає потрібного тиску подачі кави в кавоварці Orion OR-CM01, ремонт кавоварки еспресо.

Закінчення ремонту: 25.05.2019
Замовлення №: 90309
✓ Пристрій, виробник, модель

Ріжкова кавоварка еспресо для меленої кави європейської збірки - Оріон OR-CM01 з кнопковим типом управління, можливістю приготування  капучино в ручному режимі напою та функцією підігріву чашок. Кавоварка з регульованою системою приготування капучино, регульованою подачею пара, можливістю використання таблетованої кави. Пристрій з потужністю 1100 Вт.

✓ Заявлена несправність замовником

Кавоварка надійшла в нашу майстерню разом з бічними кришками та ріжком. Причина - немає потрібного тиску подачі кави. За словами замовника ремонт кавоварки еспресо раніше виконувався в іншому сервісі. До нас кавоварка надійшла частково у розібраному вигляді, без клапана на пружині бойлера, який був загублений при виконанні попереднього ремонту.

✓ Діагностика сервісним центром

Як виявилося, при нагріванні йде пар з бойлера, а повинен при зайвому тиску стравлюватись в контейнер з водою, при цьому приготування кави проходить нормально. Зовнішній стан кавоварки хороший, проте на деяких деталях утворився вапняний наліт (світлина №2). Щоб виконати ремонт кавоварки еспресо потрібна діагностика, для чого її повністю розібрали. Як з'ясувалося, з ладу вийшов бойлер, несправна система подачі води.

✓ Ремонт сервісним центром

Ремонт з такою проблемою полягав в наступному: відновлена нормальна робота бойлера, замінений відсутній клапан (світлина №4), виконана загальна чистка кавоварки від вапняних відкладень, для чого використовувалася лимонна кислота. Після проведеного ремонту ми протестували кавоварку еспресо,  тиск подачі кави добрий. На даний ремонт видали гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Разом із заміною деталі цей результативний ремонт з чищенням коштував замовнику 650 грн.

✓ Причини несправності

В цьому випадку причина виникнення несправності, що описана вище, полягає в неправильній експлуатації кавоварки, яка належить до типу еспресо. Це не вчасно проведена профілактика, використання для приготування кавового напою звичайної води з-під крана. Більш того, пристрій не коректно розібрали, через що загубився клапан бойлера.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб уникнути ремонту надалі майстер рекомендував використовувати тільки фільтровану воду,  періодично доглядати за кавоваркою! Самостійно не розбирати!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.