Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Немає подачі пари та води через капучинатор в кавоварці Laretti LR7902, ремонт кавоварок Laretti.

Закінчення ремонту: 05.03.2020
Замовлення №: 00107
✓ Пристрій, виробник, модель

Рожкова кавоварка еспресо Ларетті LR7902 (Laretti) з електронним типом керування та ручним приготуванням капучино. Пристрій потужністю 1250 Вт, об'ємом резервуара для води 1.5 літра, тиском пари 15 бар. Кавоварка наділена функціями подачі гарячої води для чаю та підігрівом чашок, а також додатковою функцією перемикачем режимів (гаряча вода, кава, пара). Ця кавоварка з безліччю особливостей, до яких входить подвійний дозатор кави, капучинатор з нержавіючої сталі, світлова індикація роботи, міцний алюмінієвий корпус, відсік для зберігання аксесуарів, лита роздавальна група, а також холдер з фіксатором фільтра для зручного очищення.

✓ Заявлена несправність замовником

У кавоварці, що надійшла до нашого сервісного центру, немає подачі пари та води через капучинатор, при спробі заварити каву вода тече поза ріжком. Тому потрібний ремонт кавоварок Laretti. Від замовника довідалися, що за весь час експлуатації вона вийшла з ладу вперше. Також він розповів, що кавоварка експлуатується досить інтенсивно, а для приготування кавових напоїв використовується не фільтрована, а звичайна вода з-під крана.

✓ Діагностика сервісним центром

Перш ніж виконувати ремонт кавоварок Laretti, необхідно було точно визначити причину виникнення цієї несправності, для чого пристрій повністю розібрали. Як виявилося проблема в блоці подачі пари та комутації, система подачі кави у вапняному нальоті, фільтр-сито для кавоварки дуже поржавіло (видно на світлині №4).

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю виконано ремонт блоку подачі пари (див. світлину №3), зроблено чищення та промивання системи подачі кави, для чого використовували спеціальний засіб очищення від накипу, зроблені інші профілактичні роботи. Також почистили від іржі фільтр-сито для кавоварки. Після такого ремонту кавоварок Laretti подачу пари повністю відновлено, перевірено безпосередньо в умовах сервісного центру (видно на останній світлині), вода поза ріжком більше не витікає.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт блоку подачі пари, чищення та промивання системи подачі кави + чищення від іржі ситечка сплачено 500 грн.

✓ Причини несправності

Те, що ця кавоварка від популярного виробника Laretti повністю вийшла з ладу цілком зрозуміло. По-перше, з ладу вийшов блок подачі пари та комутації, по-друге, система подачі кави «обросла» вапняним нальотом, а фільтр-ситечко дуже поржавіло. Очевидно, що в такому стані кавоварка нормально працювати не могла, як результат, знадобився ремонт.

✓ Рекомендації сервісного центру

При подальшій експлуатації рекомендовано для приготування кавових напоїв використовувати виключно фільтровану воду, що унеможливить утворення вапняного нальоту на внутрішніх деталях пристрою. Оскільки фільтр-сито для кавоварки дуже сильно поржавіло, то найкращим рішенням стане придбання нового.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.