Немає підсвітки, зображення є в телевізорі LG 42LN575V, ремонт підсвітки зображення у телевізорі.

Замовлення №: 
90882
✓ Пристрій, виробник, модель: 

42-дюймовий телевізор ЛГ 42LN575V з LED підсвіткою, підтримкою технології Smart TV, можливістю підключення веб-камери та функціонального пульта дистанційного керування Magic Remote, які купуються окремо. Екран моделі з широкими кутами огляду 178 градусів, роздільною здатністю 1920x1080 пікселів та частотою оновлення 100 MCI Гц. Для максимального занурення у відео контент у телевізорі використовується 2.0-канальна аудіосистема із загальною вихідною потужністю 20 Вт та технологія об'ємного звучання Virtual Surround Plus. У телевізора 3 роз'єми HDMI, 3 USB 2.0, SCART та інші.

✓ Заявлена несправність замовником: 

У телевізорі немає підсвітки, при цьому зображення є – з такою заявленою несправністю його доставили до нашої майстерні. З цією проблемою, можливо знадобиться ремонт підсвітки зображення в телевізорі, однак точно сказати, так це чи ні, можна буде тільки після проведеної діагностики. Зі слів клієнта з'ясували дві речі: по-перше, телевізор зламався вперше, тому його ремонт ще не виконувався, по-друге, з моменту придбання телевізора ніякі заводські налаштування зображення не виконувались, оскільки картинка на екрані була яскравою та красивою.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Після того, як телевізор розібрали, з'ясували, що в цій моделі використовуються такі модулі, як матриця LC420DUE(SF)(R3), блок живлення PCB:EAX64905301(2.4) з трансформатором EBJ61610504, Main Board NC4_M_TU24 з тюнером EBL61240503 TDSQ-G601D(B). Підсвітка телевізора представлена п'ятьма стрінгами (планками), на кожній з яких знаходиться по 10 світлодіодів. Перш ніж став можливим ремонт підсвітки зображення у телевізорі, виконано діагностику, протестовано всі 50 світлодіодів. З її допомогою вдалося дізнатися, що з ладу вийшов ліхтар матриці (потрібна заміна однієї стрінги, на якій перегоріли практично всі світлодіоди), несправний блок живлення.

✓ Ремонт сервісним центром: 

З такою несправністю виконано ремонт ліхтаря підсвітки матриці - заміна несправної стрінги L1-Type 6916L (див. світлину №4), зроблено обмеження струму підсвітки. На несправному блоці живлення перепаяні деякі деталі, до яких входять діод, резистор та кілька електролітичних конденсаторів. Після описаного ремонту підсвітки зображення в телевізорі несправність повністю усунена, на останній світлині добре видно, що світяться всі світлодіоди, а перша світлина підтвердження того, що зображення відмінної якості, підсвітка рівномірна по всьому екрану. Це ремонт із гарантією.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Ремонт ліхтаря підсвітки матриці (заміна стрінгів, обмеження струму підсвітки), відновлення БЖ обійшлися клієнту 2100 грн.

✓ Причини несправності: 

З усього видно, що для ремонту підсвітки зображення в телевізорі були всі підстави, оскільки з ладу вийшла ціла стрінга з 10 світлодіодами. Мало того, несправним виявився блок живлення. Очевидно, що з такими несправностями коректно працювати телевізор не міг.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Замовнику повідомили про те, що не обов'язково експлуатувати телевізор з тими налаштуваннями, які встановлені на виробництві. Як правило, їх виставляють на максимум, а це негативно впливає на термін служби світлодіодів, яким властиво перегоряти. Він запевнений у тому, що зниження у налаштуваннях яскравості ніяк не відобразиться на якості зображення, яке залишиться дуже якісним.

ремонт підсвітки телевізора LG 42LN575V
ремонт підсвітки телевізора LG 42LN575V
ремонт підсвітки телевізора LG 42LN575V
ремонт підсвітки телевізора LG 42LN575V
ремонт підсвітки телевізора LG 42LN575V

Коментувати