Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Немає підсвітки, зображення є в телевізорі LG 42LN575V, ремонт підсвітки зображення у телевізорі.

Закінчення ремонту: 04.02.2020
Замовлення №: 90882
✓ Пристрій, виробник, модель

42-дюймовий телевізор ЛГ 42LN575V з LED підсвіткою, підтримкою технології Smart TV, можливістю підключення веб-камери та функціонального пульта дистанційного керування Magic Remote, які купуються окремо. Екран моделі з широкими кутами огляду 178 градусів, роздільною здатністю 1920x1080 пікселів та частотою оновлення 100 MCI Гц. Для максимального занурення у відео контент у телевізорі використовується 2.0-канальна аудіосистема із загальною вихідною потужністю 20 Вт та технологія об'ємного звучання Virtual Surround Plus. У телевізора 3 роз'єми HDMI, 3 USB 2.0, SCART та інші.

✓ Заявлена несправність замовником

У телевізорі немає підсвітки, при цьому зображення є – з такою заявленою несправністю його доставили до нашої майстерні. З цією проблемою, можливо знадобиться ремонт підсвітки зображення в телевізорі, однак точно сказати, так це чи ні, можна буде тільки після проведеної діагностики. Зі слів клієнта з'ясували дві речі: по-перше, телевізор зламався вперше, тому його ремонт ще не виконувався, по-друге, з моменту придбання телевізора ніякі заводські налаштування зображення не виконувались, оскільки картинка на екрані була яскравою та красивою.

✓ Діагностика сервісним центром

Після того, як телевізор розібрали, з'ясували, що в цій моделі використовуються такі модулі, як матриця LC420DUE(SF)(R3), блок живлення PCB:EAX64905301(2.4) з трансформатором EBJ61610504, Main Board NC4_M_TU24 з тюнером EBL61240503 TDSQ-G601D(B). Підсвітка телевізора представлена п'ятьма стрінгами (планками), на кожній з яких знаходиться по 10 світлодіодів. Перш ніж став можливим ремонт підсвітки зображення у телевізорі, виконано діагностику, протестовано всі 50 світлодіодів. З її допомогою вдалося дізнатися, що з ладу вийшов ліхтар матриці (потрібна заміна однієї стрінги, на якій перегоріли практично всі світлодіоди), несправний блок живлення.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю виконано ремонт ліхтаря підсвітки матриці - заміна несправної стрінги L1-Type 6916L (див. світлину №4), зроблено обмеження струму підсвітки. На несправному блоці живлення перепаяні деякі деталі, до яких входять діод, резистор та кілька електролітичних конденсаторів. Після описаного ремонту підсвітки зображення в телевізорі несправність повністю усунена, на останній світлині добре видно, що світяться всі світлодіоди, а перша світлина підтвердження того, що зображення відмінної якості, підсвітка рівномірна по всьому екрану. Це ремонт із гарантією.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт ліхтаря підсвітки матриці (заміна стрінгів, обмеження струму підсвітки), відновлення БЖ обійшлися клієнту 2100 грн.

✓ Причини несправності

З усього видно, що для ремонту підсвітки зображення в телевізорі були всі підстави, оскільки з ладу вийшла ціла стрінга з 10 світлодіодами. Мало того, несправним виявився блок живлення. Очевидно, що з такими несправностями коректно працювати телевізор не міг.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовнику повідомили про те, що не обов'язково експлуатувати телевізор з тими налаштуваннями, які встановлені на виробництві. Як правило, їх виставляють на максимум, а це негативно впливає на термін служби світлодіодів, яким властиво перегоряти. Він запевнений у тому, що зниження у налаштуваннях яскравості ніяк не відобразиться на якості зображення, яке залишиться дуже якісним.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.