Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Немає підсвітки зображення на екрані Philips 46PFL5007H/12, ремонт підсвітки в телевізорі Philips.

Закінчення ремонту: 25.02.2020
Замовлення №: 90593
✓ Пристрій, виробник, модель

46-дюймовий (117 см) телевізор Філіпс 46PFL5007 (Philips) з боковою LED підсвіткою, функцією Smart TV та бездротовим модулем Wi-Fi. Модель увійшла до лінійки 2012 року, вона наділена 4 входами HDMI та функцією Easylink, вбудованим цифровим тюнером DVB-C/T для цифрового кабельного приймання, а також динамічною контрастністю 500000:1. У телевізорі застосовано якісну аудіосистему, що складається з двох динаміків, по 10 Вт кожен. До інших особливостей моделі можна віднести можливість запису на USB, 1200-сторінковий гіпертекст, таймер автоматичного вимкнення, режим Еко, світловий датчик, відключення зображення (для радіо) та інше.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей телевізор в оригінальній коробці надійшов до нашого сервісного центру із заявленою несправністю - немає підсвітки зображення на екрані, який темного кольору. Тому замовнику потрібний ремонт підсвітки в телевізорі Philips. Від нього дізналися, що телевізор протягом близько 8 років експлуатується дуже інтенсивно, попри те з ладу вийшов вперше.

✓ Діагностика сервісним центром

Після того, як телевізор розібрали, для чого довелося відкрутити всі шурупи та зняти задню панель (добре видно на світлині № 2), з'ясувалося, що в цій моделі використовується матриця LTA460HW04, а також бічна лінійка підсвітки. Виконавши діагностику з'ясували, що ремонт підсвітки в телевізорі Philips неминучий, оскільки планка повністю вийшла з ладу та підлягає заміні. На світлині № 3 вхідний у підсвітку світловод, а на світлині №4 цей же світловод (він же розсіювач торцевої підсвітки), де добре видно, наскільки світлодіоди світилися в торець світловода, що так його підплавили.

✓ Ремонт сервісним центром

Для результативного ремонту підсвітки в телевізорі Philips було виконано заміну планки підсвітки SLED 2012SGS46 7030L 64 REV1.0, яку замовили та купили. Це дозволило повністю розв'язати проблему. На світлині №1 та 5 добре видно, що після заміни цілої планки зі світлодіодами, яка не підлягала ремонту (лежить на коробці), зображення на екрані відмінної якості, воно яскраве, чітке, контрастне, а підсвітка рівномірна по всьому периметру. На цей ремонт + нову деталь видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт підсвітки в телевізорі Philips із заміни нової планки зі світлодіодами обійшовся замовнику 2800 грн.

✓ Причини несправності

В цьому конкретному випадку на екрані не було зображення та підсвітки, оскільки з ладу вийшла ціла планка зі світлодіодами, відремонтувати яку було неможливо, тому знадобилася заміна.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовника повідомлено про те, що бічна Edge LED підсвітка, якою наділений цей телевізор, має свої особливості. А саме вона працює за принципом - світлодіоди розташовуються вгорі та внизу, з боків або по всьому периметру матриці. Світло від них через спеціальний світло розподільник потрапляє на розсіювач, а потім на екран. Самі світлодіоди розташовані дуже близько один до одного, тому якщо з ладу вийде будь-який елемент, спрацює захист та відключить живлення підсвітки. Після результативного ремонту рекомендовано експлуатувати телевізор не так інтенсивно!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.