Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Немає підсвітки з правого боку екрана в Samsung UE49KU6500, ремонт підсвітки вигнутого телевізора.

Закінчення ремонту: 12.11.2019
Замовлення №: 90697
✓ Пристрій, виробник, модель

Телевізор Samsung UE49KU6500UXUA, що зібраний у Словаччині, має великий 49-дюймовий вигнутий екран з LED підсвіткою та роздільною здатністю 3840x2160 пікселів. Модель доповнена функцією Smart TV на базі OS Tizen, бездротовим модулем Wi-Fi, а також можливістю масштабування зображення до 4К. Цей вигнутий телевізор має відмінний набір портів та роз'ємів, включаючи 3 HDMI.

✓ Заявлена несправність замовником

У сервісний центр надійшов телевізор із вигнутим екраном, у якого немає підсвітки з правого боку, знизу праворуч з'явилися світлі кольорові засвіти. Такі «симптоми» вказують на те, що буде потрібний складний та дорогий ремонт підсвітки вигнутого телевізора.

✓ Діагностика сервісним центром

Коли ввімкнули телевізор одразу стало зрозуміло, що на вигнутому екрані справа широка темна смуга (у цьому місці відсутня підсвітка та зображення взагалі немає), що добре видно на світлинах №1 та 2. На цих світлинах можна побачити, що біля нижньої рамки праворуч кольорові засвіти, що світяться. Після розбирання телевізора з'ясували, що в цій моделі використовується панель BN68-06708G-00. На світлині №3 зазначено, в яких місцях засвіти, які досить яскраві. У ході діагностики з'ясували, що з ладу вийшов ліхтар матриці. З такою несправністю необхідний ремонт підсвітки вигнутого телевізора, який має полягати у заміні LED Sistem Panel.

✓ Ремонт сервісним центром

В такому випадку ремонт полягав у заміні LED Sistem Panel, а саме, світловода торцевої підсвітки разом з планками бічної підсвітки екрана V6ER 490SMA LED58 R2, який довелося замовляти. Після такого складного ремонту підсвітки вигнутого телевізора несправність повністю усунута, темна смуга праворуч екрана та кольорові засвіти вздовж нижньої рамки зникли, підсвітка рівномірна по всьому вигнутому екрану, завдяки чому зображення відмінної якості.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт із заміни світловода торцевої підсвітки + планки бічної підсвітки вигнутого екрана обійшовся в 4300 грн.

✓ Причини несправності

Через те, що з ладу вийшла підсвітка, на екрані вигнутого телевізора з'явилися візуальні перешкоди у вигляді затемнених широких смуг, на яких майже не видно зображення. Засвіти – це результат того, що оплавився світловод від перегріву світлодіодів.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після усунення всіх вищеописаних проблем рекомендовано використовувати телевізор не на повній яскравості, краще її трохи зменшити. Це гарантовано не вплине на якість зображення, однак у світлодіодів буде менше ймовірності перегорання.

сергей

04.09.2023

вот у меня такая проблема.у телевизора нижняя подсветка и он снизу подсвечивает сантиметров 10-15 а чем выше тем темнее.телевизор 65 дюймов

Щиро вітаємо! Виходячи з того, що Ви описали, можна сказати, що проблема в підсвічуванні екрана телевізора. Орієнтовний бюджет 5000 грн, але ми не маємо достатньо інформації. Ми не знаємо марку телевізора, та не бачимо характер несправності. Необхідну інформацію Ви можете надіслати за контактним номером телефону 097-332-33-02 (Viber, Telegram).

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.