Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Немає підсвітки, темний екран у телевізорі Bravis LED-CD28C2000B, ремонт підсвітки телевізора Бравіс.

Закінчення ремонту: 22.01.2020
Замовлення №: 90876
✓ Пристрій, виробник, модель

Бравіс LED-CD28C2000B є недорогим 28-дюймовим (70 см) телевізором з LED підсвіткою та FullHD роздільною здатністю 1920х1080 пікселів. До основних переваг цієї моделі варто віднести яскраве та контрастне зображення у форматі 16:9, підтримку телевізійних стандартів PAL, SECAM та NTSC, а також підтримку стереозвуку NICAM. Телевізор із підтримуваними файлами – JPEG, MP3 та MPEG4.

✓ Заявлена несправність замовником

У телевізорі Бравіс, що надійшов, повністю темний екран, взагалі не видно зображення (навіть не проглядаються силуети). Імовірно, на це вказують усі «симптоми», потрібен ремонт підсвітки телевізора Бравіс, що має бути підтверджено виконаною діагностикою. Від замовника дізналися, що це не перша несправність, раніше виникла та сама проблема (зникло зображення), він звернувся до майстерні, там виконали ремонт та якийсь час  телевізор працював. Тепер проблема виникла знову.

✓ Діагностика сервісним центром

Після розбирання телевізора стало зрозуміло, що підсвітка даної моделі Бравіс складається з трьох лінійок, на кожній з яких знаходиться по 5 світлодіодів. Проведена діагностика показала, що зображення на екрані зникло через те, що проблема дійсно у виході з ладу підсвітки. Мало того, попередній ремонт підсвітки телевізора Бравіс був виконаний вкрай не професійно. А саме, через неякісне паяння сегментів світлодіодів підсвітки, вони в результаті перегоріли (відмінно видно на світлині №3), відповідно це негативно позначилося на роботі телевізора та зображення знову зникло.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю замовнику запропоновано заміну планок підсвітки, при цьому від такого ремонту підсвітки телевізора Бравіс він відмовився, мотивуючи тим, що для нього це дуже дорого та попросив зробити дешевше. Виходячи з цього, виконано перепаювання контактів сегментів світлодіодів підсвітки, зроблено зниження струму підсвітки на 25%. На світлині №4 добре видно, що після виконаного ремонту всі світлодіоди світяться, як результат, зображення на екрані з'явилося та воно відмінної якості, що підтверджує перша світлина.

✓ Загальна вартість ремонту

За перепаювання контактів сегментів світлодіодів підсвітки, зниження струму підсвічування на 25% клієнт заплатив 600 грн.

✓ Причини несправності

Через те, що раніше в іншому сервісному центрі було виконано некоректний ремонт, а саме, неякісне паяння сегментів світлодіодів підсвітки, несправність виникла повторно та зображення на екрані повністю зникло.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після правильно проведеного ремонту, цей телевізор марки Бравіс зможе пропрацювати ще тривалий час. При виникненні будь-яких збоїв у роботі телевізора замовнику рекомендовано звертатися за допомогою до компаній, що добре зарекомендували себе з ремонту. Також вказано на те, щоб не переглядати телевізор на максимальній яскравості, продовживши тим самим термін служби світлодіодів.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.