Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Немає підсвітки на екрані в телевізорі LG 32LN570V, ремонт або заміна підсвітки телевізора.

Закінчення ремонту: 31.01.2020
Замовлення №: 00033
✓ Пристрій, виробник, модель

32-дюймовий телевізор ЛДЖІ 32LN570V з локальною LED підсвіткою, кутом огляду 178°/178° та підтримкою функції Smart TV. У моделі використається потужний процесор зображення Triple XD Engine. Телевізор має гарний набір портів та роз'ємів, таких як, 3 USB 2.0, 3 HDMI, CI (PCMCIA) слот, 2 антенних, композитний вхід, SCART, компонентний вхід (Y, Pb, Pr + Audio), цифровий аудіо вихід (оптичний) , ПК аудіо вхід, LAN, вихід для навушників. За якість звуку в телевізорі несуть відповідальність два вбудовані динаміки, загальною потужністю 20 Вт. До додаткових можливостей варто віднести можливість керування за допомогою мобільних пристроїв.

✓ Заявлена несправність замовником

У телевізорі немає підсвітки, зображення на екрані не видно, навіть силуети не проглядаються. З такою заявленою несправністю він поступив до нашого сервісного центру. На прийманні замовник розповів, що подібна проблема з телевізором уже давно, раніше він звертався в інші майстерні, вже двічі змінювали світлодіоди, але несправність виникає знову. Тепер він хоче, щоб були замінені всі планки підсвітки. Що нами буде зроблено - ремонт чи заміна підсвітки телевізора можна буде судити лише після проведеної діагностики та визначення складності несправності. Також замовнику дуже важливо, щоб ремонт або заміна підсвітки телевізора була виконана до кінця тижня. Ми завжди йдемо назустріч нашим клієнтам, тому телевізор прийнятий у роботу.

✓ Діагностика сервісним центром

Насамперед необхідно було точно визначити, що в цій ситуації буде ефективніше - ремонт чи заміна підсвітки телевізора повністю, для чого його розібрали. Це дозволило дізнатися, що в цій моделі використовуються такі модулі, як материнська плата E230374 з ТВ-тюнером EBL61240503 TDSQ-G601D(B), матриця LC320DUE (SF)(R1), а сама підсвітка складається з трьох планок, на кожній з якої знаходиться по сім світлодіодів. У ході діагностики з'ясували, що з ладу вийшов ліхтар матриці, на кожній із планок перегоріло кілька світлодіодів. Це свідчить про те, що для ремонту чи заміни підсвітки телевізора є всі підстави, при цьому враховуючи всі нюанси, було прийнято рішення, що буде виконана заміна всіх трьох LED планок.

✓ Ремонт сервісним центром

Виконано заміну нових стрінг LG Type 6916L-1205A, 3V у кількості трьох штук. Для виконання такого ремонту використали термо скотч синього кольору (добре видно на світлині №4). В результаті зображення на екрані з'явилося, а сама підсвітка максимально рівномірна по всьому периметру матриці (див. останню світлину). Після правильно виконаного ремонту із заміни підсвітки телевізора телемайстром зроблені коректні налаштування зображення з такими показниками рівнів: підсвітки 71, контрастності 62, яскравості 62, чіткості 39, кольоровості 73 (можна побачити на першій світлині). Як і просив замовник, всі ремонтні роботи встигли зробити до кінця місяця (до 31.01). На ремонт + нові замінені деталі видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт із заміни в телевізорі всіх трьох LED планок підсвітки обійшовся замовнику 1900 грн.

✓ Причини несправності

В цьому випадку на екрані телевізора не було зображення та навіть не проглядалися силуети через те, що з ладу вийшов ліхтар матриці та локальна підсвітка, яка підлягала заміні. У будь-якому сучасному РК телевізорі, в якому світлодіодна технологія освітлення, застосовано послідовне підключення LED діодів. Як показує практика, при виході на лінійці хоча б одного зі світлодіодів, з ладу вийде повністю вся система. В цьому випадку на кожній із планок було по кілька згорілих або тьмяних світлодіодів, яким властиво перегоріти у будь-який час. Саме тому було ухвалено рішення замінити всі три LED стрінги. Мало того, до нас уже міняли світлодіоди двічі, при цьому телевізор знову вийшов із ладу.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативно виконаного ремонту замовник обізнаний про те, що в сервісному центрі вже виконано оптимальні для якісного перегляду налаштування, які не рекомендується змінювати. Він запевнений у тому, що це аж ніяк не відобразиться на якості зображення, при цьому такі дії позитивно вплинуть на роботу світлодіодів, які працюватимуть триваліший час.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.