Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Немає підсвітки екрана у телевізорі Samsung UE32F6100, ремонт планки підсвітки телевізора.

Закінчення ремонту: 17.01.2020
Замовлення №: 90893
✓ Пристрій, виробник, модель

32-дюймовий РК телевізор Самсунг UE32F6100 з LED підсвіткою, FullHD роздільною здатністю, двома тюнерами з підтримкою стандартів DVB-T та DVB-С, а також широким набором інтерфейсів, до яких входять USB, HDMI, SCART та інші. Цей телевізор з 3D технологією, тому в комплект постачання входять 2 пари затворних 3D окулярів. За якість звуку в цій моделі відповідає акустична система з сумарною потужністю 20 Вт разом з технологією об'ємного звучання DTS Premium Audio 5.1.

✓ Заявлена несправність замовником

Телевізор, що поступив у нашу майстерню з повністю чорним екраном, немає підсвітки. Замовник розповів, що ця несправність виявилася вперше, коли екран потемнів, спочатку можна було розглянути силуети, потім вони зникли. Чи потрібний ремонт планки підсвітки телевізора або якийсь інший ремонт, можна буде судити лише після проведеної діагностики. При цьому всі "симптоми" вказують на те, що проблема саме в підсвітці.

✓ Діагностика сервісним центром

Після того, як телевізор розібрали, з'ясували, що в ньому використовується шлейф BN96-24278J, а підсвітка складається з 5 планок (стрінг), на кожній з яких розташовано 9 світлодіодів. У першу чергу телемайстер протестував усі без винятку світлодіоди, що дозволило з'ясувати, що потрібен ремонт планки підсвітки телевізора, оскільки на ній два світлодіоди, що повністю згоріли, і ще два тьмяні, тому для стабільної роботи планки було прийнято рішення перепаяти на ній усі дев'ять світлодіодів.

✓ Ремонт сервісним центром

Виконано перепаювання всіх дев'яти світлодіодів на планці підсвітки (добре видно на світлині №3). Після ремонту планки підсвітки телевізора вона акуратно встановлена ​​на колишнє місце. На світлині №4 телемайстер перевіряє її роботу, всі світлодіоди світяться, відповідно ремонт виконано правильно. Щоб надалі не виникали подібні проблеми, виконано актуальне налаштування всіх параметрів у динамічному режимі зображення, у тому числі яскравість, контрастність, колір, чіткість та звичайно ж, підсвітка на рівні 10 при максимальній яскравості підсвітки 20 (див. останню світлину). На цей ремонт замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт в телевізорі планки підсвітки, на якій перепаяли 9 світлодіодів, замовник заплатив 1500 грн.

✓ Причини несправності

У будь-якому сучасному телевізорі, в якому використовується світлодіодна технологія освітлення, використовується послідовне підключення LED діодів, тому якщо на планці згорить хоча б один із елементів, відповідно вся система виходить з ладу. В цьому конкретному випадку на одній планці було вже 2 світлодіоди, що згоріли та ще 2 тьмяних, які могли згоріти в будь-який момент. Саме тому не працювала підсвітка та зображення на екрані пропало.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після виконання ремонту, замовнику рекомендовано не виконувати інші налаштування в динамічному режимі зображення, а залишити їх у тому вигляді, як це зроблено в сервісному центрі. Його запевнили в тому, що зниження рівня підсвітки ніяк не вплине на якість картинки, але продовжить «життя» світлодіодам.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.