Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Немає підсвітки екрана, силуети видно у телевізорі LG 42LB620V, ремонт підсвітки в екрані телевізора.

Закінчення ремонту: 11.12.2019
Замовлення №: 90768
✓ Пристрій, виробник, модель

3D телевізор ЛЖ 42LB620V із серії Cinema 3D з підтримкою функції Dual Play, 42-дюймовим екраном та LED підсвіткою. Для якісного приймання сигналу ця модель наділена цифровим (DVB-T2, DVB-C, DVB-S2) тюнером, а щоб зручно виконувати налаштування, передбачений інтуїтивно зрозумілий майстер регулювання зображення Picture Wizard lll. Телевізор з кутами огляду 178 градусів має такі порти та роз'єми, як HDMI, USB, SCART, вихід на навушники та інші.

✓ Заявлена несправність замовником

У телевізорі немає підсвітки екрану, при цьому силуети видно, тому замовник звернувся до нашого сервісного центру. Як показує багаторічний досвід при виникненні такої несправності, гарантовано буде потрібно ремонт підсвітки в екрані телевізора, оскільки на це вказують всі «симптоми».

✓ Діагностика сервісним центром

Після розбирання телевізора з'ясували, що підсвітка цього телевізора налічує 4 лінійки, на кожній з яких по 8 світлодіодів. В ході діагностики встановили, що з ладу вийшла матриця LC420DUE (FG) (P2), а протестувавши всі 32 світлодіоди (видно на світлині №3) стало зрозуміло, що на кожній планці є по 1-3 світлодіоду, що згорів або догоряє, тому було прийнято рішення, що ремонт підсвітки в екрані телевізора буде полягати в заміні підсвітки повністю.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми замовили у перевірених постачальників новий комплект планок підсвічування LG Innotek DRT 3.0 42″ A+B type. Після їх отримання ремонт підсвітки в екрані телевізора полягав у переклеюванні всіх планок підсвітки (див. світлину №5), що дозволило повністю розв'язувати проблему, оскільки після ремонту підсвітки в екрані телевізора, на який замовнику видана гарантія, зображення з'явилося, воно відмінної якості (відмінно видно на світлині №1).

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт по переклеюванню у телевізорі всіх планок підсвітки матриці коштував замовнику 2300 грн.

✓ Причини несправності

З усього видно, що для ремонту підсвітки в екрані телевізора були всі підстави, оскільки при продзвоненні всіх світлодіодів виявилося, що на кожній планці є світлодіоди, що вже згоріли або догоряють, які рано чи пізно теж вийдуть з ладу. В цій ситуації єдино правильним рішенням була заміна планок підсвітки в комплекті.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовника повідомлено про те, що бажано яскравість у телевізорі при перегляді програм робити не на максимум, так підсвітка набагато довше прослужить, перевірено на практиці.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.