Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Немає підсвітки екрана, але під кутом силуети видно у телевізорі LG 32LB570V, потрібно провести діагностику телевізора.

Закінчення ремонту: 03.09.2020
Замовлення №: 00580
✓ Пристрій, виробник, модель

32-дюймовий РК-телевізор ЛГ 32LB570V – це модель з лінійки 2015 року, яка наділена функцією Smart TV з використанням Операційної Системи WebOS. Цей сучасний багатофункціональний медіацентр з Full HD роздільною здатністю 1920x1080 пікселів, частотою розгортки 100 Гц та кутами огляду 178 градусів. У телевізорі використовується цифровий DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 тюнер, а також широкий спектр портів та роз'ємів, серед яких HDMI, SCART, компонентний, композитний та цифровий входи, USB та інші. Двоканальна аудіосистема загальною потужністю 20 Вт та технологія об'ємного звучання Virtual Surround Plus відповідають за високу якість звучання. До фірмових особливостей телевізора можна віднести підтримку пульта Magic Remote, передбаченого до комплекту постачання.

✓ Заявлена несправність замовником

У телевізорі немає підсвітки екрана, під кутом силуети видно. З цієї причини потрібно провести діагностику телевізора, за допомогою якої з'ясувати, що спричинило виникнення такої несправності. Замовник розповів, що цьому телевізору вже 5 років, увесь цей час він працює практично цілими днями, його вимикають лише тоді, коли йдуть із дому чи спати. Замовнику після поглибленої діагностики вкрай важливо дізнатися, чи можна буде лише замінити світлодіоди, що згоріли, щоб не змінювати планки повністю, оскільки у нього обмежений бюджет. При цьому йому хотілося б, щоб після ремонту телевізор працював ще тривалий час. Від замовника також дізналися, що це перша несправність, тому телевізор ще не розбирався.

✓ Діагностика сервісним центром

Насамперед потрібно провести діагностику телевізора, для чого його повністю розібрали. Це дозволило дізнатися, що в цій моделі використовуються такі модулі як матриця LC320DUE(FG)(A4), блок живлення PCB:EAX65391401(3.0), материнська плата NC4-M-TU24, тюнер EBL61400501. Підсвітка телевізора налічує 3 планки з розташуванням на кожній із них шести світлодіодів. За допомогою діагностики вдалося встановити, що проблема у ліхтарі матриці. Наступний етап - тестування всіх без винятку світлодіодів, 5 з яких, як виявилося, перегоріли та вимагають заміни (добре видно на світлині №2).

✓ Ремонт сервісним центром

З такою проблемою було відновлено роботу ліхтаря матриці. Виконано реставрацію планки підсвітки, на ній замінено світлодіоди в кількості 5 штук. Також пропаяна плата, зроблено обмеження струму, що дозволило знизити струм світлодіодів підсвітки. Це дозволить продовжити термін роботи залишених світлодіодів. На світлинах №4 та 5 добре видно, що після ремонту світяться всі світлодіоди, підсвітка рівномірна по всьому екрану. Такі дії дозволили результативно розв'язати проблему, тому заміна цілої планки підсвітки не знадобилася, що позитивно вплинуло на кінцеву вартість ремонту. Це вкотре підтверджує той факт, що перш ніж виконувати будь-якої складності ремонт, потрібно правильно провести діагностику телевізора.

✓ Загальна вартість ремонту

За реставрацію стрінги підсвітки із заміною 5 LED, обмеження струму їх живлення, а також пропаювання плати замовник заплатив 1100 грн. У цю ціну діагностика не входить, оскільки був результативний ремонт.

✓ Причини несправності

Як і передбачалося, несправність, через яку на екрані не було підсвітки, але під кутом видно силуети, досить поширена. Це пов'язано з тим, що на одній з планок одночасно перегоріло 5 світлодіодів. У ситуації, що склалася, найкращим рішенням була б стати заміна всіх трьох планок підсвітки, при цьому ремонт коштував би дорожче, а у замовника обмежений бюджет. Виходячи з виконаних численних подібних ремонтів, на роботу підсвітки можуть впливати різні чинники - від перепадів електроенергії до занадто інтенсивного використання телевізора на максимальних рівнях налаштувань.

✓ Рекомендації сервісного центру

Коли замовник прийшов забрати відремонтований телевізор, йому повідомили, що як він і просив, на одній із планок замінили на нові 5 із 6 світлодіодів. Це гарантія того, що ремонт виконано на найвищому професійному рівні. Також зроблено обмеження струму, завдяки чому буде продовжено термін роботи світлодіодів, що залишилися. Щоб телевізор справно працював ще тривалий час, з його боку також повинні бути вжиті деякі заходи. Зокрема, рекомендовано експлуатувати телевізор у більш щадному режимі (вимикати, коли його ніхто не дивиться). Також необхідно зайти в налаштування зображення та перевірити їхній рівень. Якщо вони виставлені на максимум, то трохи їх знизити!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.