Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Немає підсвітки, екран темного кольору та не видно зображення у телевізорі LG 32LN541U, діагностика несправної підсвітки телевізора.

Закінчення ремонту: 25.06.2020
Замовлення №: 00397
✓ Пристрій, виробник, модель

Телевізор модельного ряду 2014 року ЕЛЖІ 32LN541U з 32-дюймовою матрицею, LED підсвіткою та широкими кутами огляду 178 градусів. До ключових технологій, які використовуються в цій моделі можна віднести TruMotion, за допомогою якої на екрані створюється максимально природне, насичене кольорами зображення. У телевізорі використовується потужний процесор Triple XD Engine, призначений для оптимізації передачі кольору. Функція Energy Saving не тільки покращує якість картинки, але також зменшує напругу на очі під час перегляду, значною мірою заощаджуючи при цьому електроенергію. Телевізор має гарний асортимент роз'ємів, включаючи HDMI, USB, SCART, VGA та інші. Два вбудовані стереодинаміки по 10 Ватт кожен з повною підтримкою технології Virtual Surround Plus забезпечують відмінну якість звуку.

✓ Заявлена несправність замовником

До нас у майстерню принесли несправний телевізор із проблемою – немає підсвітки, зображення на екрані практично не видно, оскільки він весь затемнений. Від замовника дізналися, що коли сталася несправність, він почав вивчати інформацію в інтернеті та дізнався, що вона може бути пов'язана саме з підсвіткою. Він цілком у цьому переконався, коли направив на екран яскравий промінь світла від ліхтарика та побачив, що силуети проглядаються, але дуже слабко. Замовник попросив, щоб спочатку була проведена діагностика несправної підсвітки телевізора, після чого він зможе визначитися з доцільністю його ремонту. Він також розповів, що телевізор був придбаний 6 років тому, його вимикають лише на ніч або коли залишають будинок, решту часу він постійно в робочому стані. Оскільки його повністю влаштовувала якість зображення, додаткові налаштування не виконувались. Замовник запевнений у тому, що після виконаної діагностики несправної підсвітки телевізора, яке у нас виконується завжди, йому повідомлять результати та він зможе ухвалити рішення, виконувати ремонт чи ні.

✓ Діагностика сервісним центром

Щоб переконатися в тому, чи дійсно буде потрібний ремонт та як його надалі правильно виконувати, знадобилася діагностика несправної підсвітки телевізора, для чого його повністю розібрали. Це дозволило дізнатися, що в цій моделі використовується блок живлення E247691. Сама LED підсвітка складається з 3 планок (стрінг), на кожній з яких розташовано по 7 світлодіодів. У ході діагностики несправної підсвітки телевізора з'ясували, що з ладу вийшов ліхтар матриці, несправний блок живлення. Протестувавши все без винятку світлодіоди стало зрозуміло, що на середній планці потрібно замінити один світлодіод, який згорів. Також заміні підлягає ціла верхня планка підсвітки, відновлювати яке нерентабельно. Про результати діагностики несправної підсвітки телевізора та ціну ремонту повідомили замовнику, який вирішив, що ремонт буде доцільним, тому дав згоду на його виконання.

✓ Ремонт сервісним центром

Перше, що необхідно було зробити в ситуації, що склалася - замовити та купити нову стрингу (планку) підсвітки B1 SH S1 94V-0 Type 6916L для заміни. Після її отримання ремонт полягав у наступному: виконано реставрацію підсвітки, на середній планці перепаяно один світлодіод, замінено цілу верхню планку, виконано обмеження струму (див. світлини №2 та 3). Крім того, відновлено працездатність блоку живлення, на якому перепаяно деякі радіодеталі (добре видно на останній світлині). В результаті підсвітка на екрані з'явилася, вона максимально рівномірна по всьому периметру, про що свідчить перша світлина. Цей результативний ремонт став можливим завдяки правильно проведеній діагностиці несправної підсвітки телевізора. Також телемайстер перевірив налаштування зображення та виставив їх найоптимальніший рівень. На ремонт та нові деталі замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За реставрацію підсвітки, заміну одного світлодіода та однієї стрінги, обмеження струму та ремонт блоку живлення замовник заплатив 1300 грн. Діагностика несправної підсвітки телевізора безкоштовна.

✓ Причини несправності

Виникнення в сучасних телевізорах такої несправності, коли на екрані немає підсвітка та не видно зображення, є досить поширеним явищем, з яким стикаються телемайстри нашого сервісного центру. Це може бути викликано різними причинами. У цьому конкретному випадку це пов'язано з тим, що на планці згорів один світлодіод, також з ладу повністю вийшла інша планка та знадобилася її заміна. Причин виникнення такої проблеми може бути кілька, наприклад, занадто інтенсивна експлуатація телевізора протягом тривалого часу, постійний перегляд передач максимальної яскравості. Такі фактори сприяють передчасному вигорянню світлодіодів.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб надалі знову не знадобилася діагностика несправної підсвітки телевізора та її ремонт, замовнику рекомендовано під час перегляду не змінювати налаштування зображення, зроблені у сервісному центрі! Він запевнений у тому, що це не вплине на якість картинки, при цьому позитивно відобразиться на тривалості роботи світлодіодів. Бажано телевізор вимикати, коли його ніхто не дивиться! Виконуючи ці прості правила, цей телевізор після правильного ремонту зможе радувати свого власника якісною роботою ще не один рік.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.