Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Немає підсвітки, екран повністю чорного кольору в LG 32LN570V, ремонт ЛЕД підсвітки телевізора LG.

Закінчення ремонту: 13.01.2020
Замовлення №: 90619
✓ Пристрій, виробник, модель

ЕЛЖИ 32LN570V – бюджетний 32-дюймовий телевізор від всесвітньо відомої компанії LG, який наділений локальною світлодіодною ЛЕД підсвіткою та функцією Smart TV. Модель з роздільною здатністю FullHD та частотою розгортки на рівні 100 Гц. Ця модель, що увійшла до лінійки 2013 року, підходить не тільки для перегляду кінофільмів, але й для проходження сучасних відеоігор. Кут огляду телевізора дорівнює 178 градусам як по горизонталі, так і по вертикалі. Завдяки трьом роз'ємам HDMI, трьом USB 2.0, SCART та іншим, телевізор може виступати як домашній розважальний центр.

✓ Заявлена несправність замовником

В телевізорі, який надійшов у нашу майстерню, немає підсвітки, екран темного кольору, силуети можна розрізнити, якщо навести на екран яскравий промінь світла. Всі ці «симптоми» вказують на те, що знадобиться ремонт ЛЕД підсвітки телевізора LG, що має бути підтверджено виконаною діагностикою. На прийманні замовник розповів, що придбав цей телевізор у 2015 році та весь цей час до появи несправності експлуатував його на максимальній яскравості, щоб картинка здавалася більш насиченою. До цього жодних проблем у роботі телевізора від компанії LG не виникало.

✓ Діагностика сервісним центром

Після того, як телевізор розібрали, з'ясували, що в цій моделі використовуються такі модулі, як плата Main Board NC4_M_TU24 з тюнером EBL61240503, блок живлення E247691 з трансформатором 13S-DD06 SJ130527 K, шлейф EAD632370, матриця LC320DUE(SF)(R1). Проведена діагностика, яка полягала в тому, що були протестовані всі світлодіоди показала, що ремонт ЛЕД підсвітки телевізора LG полягатиме в заміні трьох планок підсвітки, які не підлягають відновленню.

✓ Ремонт сервісним центром

Для результативного ремонту ЛЕД підсвітки телевізора LG були замовлені та згодом замінені нові планки підсвітки A/B1-Type 6916L-1438A у кількості 3 штук, на кожній з яких розташовано по 7 світлодіодів (див. світлину №5). Це дозволило повністю розв'язати проблему, на світлині №1 добре видно, що зображення на екрані з'явилося та воно відмінної якості, а світлина № 4 підтверджує те, що ЛЕД підсвітка рівномірна по всьому периметру екрана. На цей ремонт замовник отримав гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт ЛЕД підсвітки цього телевізора LG, що складався в заміні трьох планок, обійшовся замовнику 1800 грн.

✓ Причини несправності

Як показує багаторічний досвід роботи така несправність, як у цьому конкретному випадку, може бути викликана декількома факторами, наприклад, ЛЕД діодам властиво виходити з ладу через те, що виробник навмисно змушує їх працювати на піку своїх параметрів, що рано чи пізно призводить до прискореного їх вигоряння. Якщо постійно експлуатувати телевізор на максимальній яскравості, про що розповів замовник, це прискорить процес та дорогий ремонт стане неминучим.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовнику порадили в обов'язковому порядку зменшити яскравість у телевізорі, оскільки картинка на екрані і так залишиться яскравою та контрастною. Такі прості дії допоможуть підсвітці працювати більш тривалий час без ремонту.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.