Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Немає пари в щітці в режимі вологого прибирання у Zelmer 919.5 SP Aquawelt, ремонт миючого пилососу Zelmer.

Закінчення ремонту: 30.12.2019
Замовлення №: 90851
✓ Пристрій, виробник, модель

Миючий пилосос Зелмер 919.5 SP Aquawelt (Zelmer) зі споживаною потужністю 1500 Вт, об'ємом пилозбірника 2.5 літра та довжиною шнура 6 метрів. Ця модель з чотирма функціями прибирання - миття/прання практично будь-яких поверхонь, вологе прибирання за допомогою аквафільтра, сухе прибирання з мішком SAFBAG, а також збирання води. До інших додаткових особливостей цього пилососа можна віднести: блокування роботи без мішка, автоматичне змотування шнура, наявність відділення для аксесуарів, а також наявність резервуара для миючих засобів.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику потрібний ремонт миючого пилососу Zelmer, у якого в режимі вологого прибирання немає пари в щітці (немає подачі води), тому помити підлогу або почистити оббивку м'яких меблів неможливо. Разом із пилососом він приніс до сервісного центру контейнер для сміття та води, насадку для вологого прибирання. На прийманні від нього дізналися, що це перша несправність, хоча експлуатується пилосос досить інтенсивно, особливо для миття кахельних підлог та підлог з ламінату.

✓ Діагностика сервісним центром

Цей миючий пилосос від відомого виробника Zelmer надійшов у хорошому стані (видно на першій світлині), раніше його ремонт ще не виконувався. Щоб виконати діагностику та подальший ремонт миючого пилососу Zelmer його довелося повністю розібрати. У ході діагностики з'ясували, що з ладу вийшла система води, несправна помпа ULKA EP8LT, яка не підлягає ремонту, тому потрібна її заміна.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт полягав у наступному: виконано заміну нової вібраційної помпи Ulka EX7, замість тієї, що вийшла з ладу (відмінно видно на останній світлині), виконано чищення. Після ремонту миючого пилососу Zelmer його роботу перевірено безпосередньо в умовах сервісного центру, подача пари відновлена. На цей ремонт + нову помпу замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт із заміни нової вібраційної помпи та чищення миючого пилососа обійшовся клієнту 1100 грн.

✓ Причини несправності

Те, що в цьому миючому пилососі від компанії Zelmer в режимі вологого прибирання була відсутня пара в щітці, тому неможливо було помити підлогу, пов'язане безпосередньо з тим, що з ладу вийшла система подачі води, а саме зламалася помпа, яка підлягала заміні. Також негативно впливає на якість роботи будь-якого пилососа, і Zelmer не виняток, не вчасно проведена профілактика, в цьому випадку чищення.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після правильно виконаного ремонту цей миючий пилосос повністю робочий. Замовника повідомлено про те, що пилосос зможе залишатися в такому стані тривалий час, якщо правильно з ним поводитися, а саме, не перевантажувати, з періодичністю його доглядати, вчасно проводити чищення.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.