Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Немає низьких частот звуку в телевізорі Philips 42PFL6907T/12, ремонт телевізора, якщо немає звуку.

Закінчення ремонту: 25.02.2020
Замовлення №: 00094
✓ Пристрій, виробник, модель

«Розумний» РК телевізор Філіпс 42PFL6907T з функцією Smart TV, можливістю перегляду у високій якості 2D та 3D контенту. У телевізорі використовується двостороння підсвітка Ambilight Spectra, для високої чіткості картинки використовується технологія Perfect Motion Rate (PMR) 600 Гц. Для бездротового підключення до Інтернету є вбудований модуль Wi-Fi. За якість звуку відповідає акустична система, що складається із двох динаміків по 12 Вт кожен. Ця модель має 4 роз'єми HDMI, 3 USB та інші.

✓ Заявлена несправність замовником

У телевізорі немає низів звуку, з такою заявленою несправністю він поступив до нашої майстерні. На прийманні замовник розповів, що перевірив звук із усіх підключень, при цьому він так і не з'явився. Також від нього дізналися, що це не перша несправність, тож до нас телевізор розкривали та ремонтували. Оскільки ми завжди беремося за ремонт телевізора, якщо немає звуку, тому його прийнято в роботу.

✓ Діагностика сервісним центром

Телевізор надійшов у досить хорошому стані, про що можна судити з першої світлини. Після того, як телевізор розібрали, з'ясували, що в цій моделі використовується матриця TFT-LCD LC420EUF-PEF1, а також плата MAIN BOARD 3104 313 65664 з тюнером SUT-RE214AN, у роботі якої виникли проблеми, що підтвердила діагностика. Крім того, не працює НЧ-динамік, який не має низьких частот у звуку (див. світлину №3), розхитано роз'єми модуля ПНЧ. Тому ремонт телевізора, якщо немає звуку є обов'язковим.

✓ Ремонт сервісним центром

Насамперед відновлено працездатність плати MAIN BOARD, на якій перепаяні різні компоненти, включаючи діоди, резистор та кілька конденсаторів з різним маркуванням (див. світлини №4 та 5). Мало того, для повноцінного ремонту телевізора, якщо немає звуку знадобилося пропаювання роз'ємів модуля ПНЧ (підсилювача низької частоти). Такі дії дозволили повністю усунути несправність - звук у телевізорі відмінної якості, низькі частоти у динаміку є, що перевірено безпосередньо в сервісному центрі. На цей ремонт видали гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт плати MAIN BOARD із заміною деталей + пропаювання роз'ємів модуля ПНЧ замовник заплатив 1400 грн.

✓ Причини несправності

У цьому випадку без ремонту телевізора, якщо немає звуку обійтися б не вийшло, оскільки несправність виявилася досить складною. По-перше, з ладу вийшла основна плата, на якій довелося перепаювати різні деталі. По-друге, не працював низькочастотний динамік, який не мав низьких частот у звуку. Також були розхитані роз'єми модуля ПНЧ, які довелося пропаяти. Очевидно, що з цих причин виникли проблеми зі звуком.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб надалі уникнути подібних проблем замовнику рекомендовано не використовувати телевізор на максимальній потужності звуку. З роз'ємами модуля ПНЧ, які пропаяні, поводитися максимально акуратно та дбайливо (вставляти та виймати без різких рухів та сили)!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.