Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Немає нагріву в СВЧ в мікрохвильовій печі LG MS-2027C, ремонт СВЧ пічок LG.

Закінчення ремонту: 02.08.2019
Замовлення №: 90509
✓ Пристрій, виробник, модель

СВЧ піч без гриля ЛДЖ MS-2027C (LG) з механічним типом управління, обсягом внутрішньої духовки 20 літрів та потужністю мікрохвиль 800 Вт. У моделі використовується система розподілу хвиль Intellowave, завдяки чому забезпечується багаторазове відображення хвиль, що створює однорідне енергетичне поле, тому продукти прогріваються та розморожуються швидко і рівномірно.

✓ Заявлена несправність замовником

В мікрохвильовій печі від популярного виробника LG немає нагрівання в СВЧ. З розповіді користувача з'ясували, що несправність була виявлена, коли ввечері поставили розігріватися плов, але він взагалі не нагрівся, однак мікрохвильовка включилася, тарілка крутилася, але страва так і залишилася холодною. З такою несправністю ремонт СВЧ пічок LG неминучий.

✓ Діагностика сервісним центром

Мікрохвильова піч надійшла в хорошому стані, без тарілки, роллера і муфти обертання тарілки, раніше її ремонт ще не виконувався. Перш ніж виконувати ремонт СВЧ пічок LG, її повністю розібрали і провели діагностику. Як з'ясувалося, проблема в високовольтних ланцюгах, згорів ВВ запобіжник.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт СВЧ пічок LG виконувався в такий спосіб: відновлена працездатність високовольтних ланцюгів, для чого довелося поміняти новий ВВ запобіжник 5кВт 700мА (видно на світлині № 4). Також зроблена чистка хвилеводу, який забезпечує переміщення СВЧ хвиль до камери мікрохвильовки. Після такого ремонту СВЧ пічок LG вона повністю в робочому стані. На цей ремонт видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт по відновленню в СВЧ печі високовольтних ланцюгів з заміною запобіжника коштував замовнику 400 грн.

✓ Причини несправності

Причиною виникнення даної несправності в мікрохвильовій печі від компанії LG, став вихід з ладу високовольтних ланцюгів, також був забитий хвилевід, який довелося почистити.

✓ Рекомендації сервісного центру

Незважаючи на те, що дана СВЧ піч працює вже не один рік, завдяки тому, що ремонт СВЧ пічок без гриля LG був виконаний правильно, вона зможе прослужити ще тривалий час, якщо виконувати всі правила по її експлуатації. Рекомендовано після приготування або розігрівання страв, мікрохвильову піч провітрювати, періодично доглядати!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.