Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Немає нагріву в мікрохвильовці Samsung G2638CR, вона не включається, ціна ремонту мікрохвильової печі.

Закінчення ремонту: 02.05.2019
Замовлення №: 90203
✓ Пристрій, виробник, модель

Окрема мікрохвильова піч Самсунг G2638CR з кварцовим грилем та сенсорним типом управління. У неї тривимірний розподіл мікрохвиль, є дисплей. Дверцята мікрохвильової печі відкриваються за допомогою спеціальної кнопки.

✓ Заявлена несправність замовником

Мікрохвильова піч надійшла з проблемою - не працює (не включається), немає нагріву. Як показує практика, ціну ремонту мікрохвильової печі можна точно спрогнозувати тільки після проведеної первинної діагностики. Зі слів замовника, ввечері, коли всі прийшли з роботи, пристрій вже не включався, тому розігріти їжу не вдалося.

✓ Діагностика сервісним центром

Після того, як мікрохвильовку розібрали, з'ясувалося, що в даній моделі використовується магнетрон Samsung OM75P (31). Припущення про те, що з ладу вийшла плата управління повністю підтвердилися після проведеної діагностики. Також вияснили, що найкраще її замінити.

✓ Ремонт сервісним центром

Оскільки відшукати оригінальну плату управління для цієї мікрохвильової печі неможливо, то проведено ремонт на компонентному рівні, перепаяно багато оригінальних деталей. Донором стала плата схожої моделі мікрохвильовки. З ціною ремонту мікрохвильової печі, на який видана гарантія, замовник повністю згоден.

✓ Загальна вартість ремонту

Ціна ремонту мікрохвильової печі з такою складною несправністю, з урахуванням ціни плати донора, склала 800 грн.

✓ Причини несправності

Збої в системі електропостачання є однією з головних причин, через котру не включається мікрохвильова піч. Швидше за все саме це вивело пристрій з ладу і як результат потрібен складний ремонт з відповідною ціною. Більш того, оскільки модель мікрохвильовки вже досить застаріла, було складно відшукати потрібні деталі.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту майстер рекомендував вимикати мікрохвильову піч з розетки під час грози. Після приготування або розігрівання страв в обов'язково провітрювати та періодично доглядати.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.