Немає нагріву в мікрохвильовці Samsung G2638CR, вона не включається, ціна ремонту мікрохвильової печі.

Замовлення №: 
90203
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Окрема мікрохвильова піч Самсунг G2638CR з кварцовим грилем та сенсорним типом управління. У неї тривимірний розподіл мікрохвиль, є дисплей. Дверцята мікрохвильової печі відкриваються за допомогою спеціальної кнопки.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Мікрохвильова піч надійшла з проблемою - не працює (не включається), немає нагріву. Як показує практика, ціну ремонту мікрохвильової печі можна точно спрогнозувати тільки після проведеної первинної діагностики. Зі слів замовника, ввечері, коли всі прийшли з роботи, пристрій вже не включався, тому розігріти їжу не вдалося.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Після того, як мікрохвильовку розібрали, з'ясувалося, що в даній моделі використовується магнетрон Samsung OM75P (31). Припущення про те, що з ладу вийшла плата управління повністю підтвердилися після проведеної діагностики. Також вияснили, що найкраще її замінити.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Оскільки відшукати оригінальну плату управління для цієї мікрохвильової печі неможливо, то проведено ремонт на компонентному рівні, перепаяно багато оригінальних деталей. Донором стала плата схожої моделі мікрохвильовки. З ціною ремонту мікрохвильової печі, на який видана гарантія, замовник повністю згоден.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Ціна ремонту мікрохвильової печі з такою складною несправністю, з урахуванням ціни плати донора, склала 800 грн.

✓ Причини несправності: 

Збої в системі електропостачання є однією з головних причин, через котру не включається мікрохвильова піч. Швидше за все саме це вивело пристрій з ладу і як результат потрібен складний ремонт з відповідною ціною. Більш того, оскільки модель мікрохвильовки вже досить застаріла, було складно відшукати потрібні деталі.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після результативного ремонту майстер рекомендував вимикати мікрохвильову піч з розетки під час грози. Після приготування або розігрівання страв в обов'язково провітрювати та періодично доглядати.

ремонт мікрохвильовки Samsung G2638CR
ремонт мікрохвильовки Samsung G2638CR
ремонт мікрохвильовки Samsung G2638CR
ремонт мікрохвильовки Samsung G2638CR

Коментувати