Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Немає нагріву, сильно гуде НВЧ піч Panasonic NN-S235MF, потрібен ремонт мікрохвильової печі Панасонік.

Закінчення ремонту: 25.11.2019
Замовлення №: 90776
✓ Пристрій, виробник, модель

Окрема мікрохвильова піч соло (без гриля) Панасонік NN-S235MF з об'ємом 22 літри, потужністю мікрохвиль 800 Вт, таймером на 99 хвилин та 5 рівнями потужності. Модель має такі режими, як автоматичне приготування та автоматичне розморожування. Покриття внутрішньої духовки – емаль. У мікрохвильовій печі є внутрішнє підсвічування, годинник, звуковий сигнал та захист від дітей.

✓ Заявлена несправність замовником

У мікрохвильовій печі від популярного виробника Панасонік немає нагріву НВЧ, під час роботи дуже сильно гуде. При цьому, зі слів замовника, тарілка при включенні крутиться, світло у внутрішній духовці світиться, чути, що працює вентилятор. З цієї причини потрібний ремонт мікрохвильової печі Панасонік. Незважаючи на те, що ця кухонна техніка придбана досить давно, її ремонт виконується вперше.

✓ Діагностика сервісним центром

Зовні мікрохвильова піч у досить хорошому вигляді, у неї акуратний корпус, без будь-яких механічних пошкоджень (див. світлину №1). При цьому стінки внутрішньої духовки зажирені, слюдяна пластина в плямах та незабаром почне прогоряти, а місце під скляною тарілкою дуже поржавіло (добре видно на світлині №2). В даному випадку потрібен ремонт мікрохвильової печі Панасонік з тієї причини, що з ладу вийшли високовольтні ланцюги, повністю несправний та не підлягає ремонту магнетрон LG 2M211A-M1 (пробитий по живленню), тому потрібна його заміна.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми відновилио працездатність високовольтних ланцюгів. Оскільки знайти потрібний оригінальний магнетрон Панасонік 2M211A-M1 для даної мікрохвильової печі не вдалося, виконана заміна аналога, а саме, LG 2M214 39 (див. світлину №3). Після вищеописаного ремонту мікрохвильової печі Панасонік заявлена несправність повністю усунена, страви розігріваються добре (перевірено безпосередньо в умовах сервісного центру), гул під час роботи повністю зник. На останній світлині мікрохвильова піч із заміненим магнетроном.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт із заміни нового магнетрону + відновлення високовольтних ланцюгів коштував клієнту 900 грн. (Робота + деталь).

✓ Причини несправності

Виникнення таких несправностей у цій мікрохвильовій печі від компанії Панасоник безпосередньо пов'язані з виходом з ладу магнетрону, який по суті є головною її складовою, оскільки несе відповідальність за генерацію НВЧ хвиль. Через кінчик випромінювача НВЧ хвилі із слюдяного ізолятора потрапляють у внутрішню камеру приладу. Саме завдяки магнетрону в будь-якій мікрохвильовій печі, і Панасоник не виняток, виконується розігрів продуктів або готових страв.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту цій мікрохвильовій печі потрібен правильний догляд, а саме, під час розігріву або приготування страв, не допускати, щоб на стінках та слюдяній пластині осідав жир та дрібні частинки продуктів. Уникнути сильних забруднень допоможе спеціальна кришка для мікрохвильової печі. Після використання мікрохвильову печі в обов'язковому порядку потрібно провітрювати.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.