Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Немає нагріву, чути запах горілого в мікрохвильовці Gorenje GMO-25DCE, ремонт мікрохвильовок Gorenje.

Закінчення ремонту: 21.01.2020
Замовлення №: 00009
✓ Пристрій, виробник, модель

Мікрохвильовка з грилем та конвекцією Гореніє GMO-25DCE (Gorenje), з потужністю мікрохвиль 900 Вт, потужністю грилю 1200 Вт та потужністю конвекції 1350 Вт. Модель із внутрішнім об'ємом духовки 25 літрів, електронним типом керування та сенсорними перемикачами. До додаткових програм можна віднести автоматичне розморожування та прискорений розігрів. Ця модель наділена підсвіткою камери, звуковим сигналом та блокуванням від дітей.

✓ Заявлена несправність замовником

У мікрохвильовці від популярного виробника Gorenje немає нагріву в НВЧ, при включенні чутний запах горілого. З цієї причини замовник звернувся до нас за допомогою, щоб було виконано ремонт мікрохвильовок Gorenje. Від нього дізналися, що пристрій використовується переважно для розігріву страв, при цьому досить інтенсивно. З моменту придбання несправність виникла вперше, тож раніше для ремонту не було підстав. Він також попросив, щоб усі ремонтні роботи були виконані в короткий термін, оскільки без мікрохвильової печі на кухні вкрай не зручно.

✓ Діагностика сервісним центром

Мікрохвильовка надійшла в хорошому стані, у неї досить акуратний корпус, що добре підтверджує перша світлина. На світлині №2 видно, що у внутрішньої духовки теж гарний вигляд, вона чиста та не зажирена. Після розбирання з'ясували, що у цій моделі використовується магнетрон JENS JM001. У ході виконаної діагностики стало зрозуміло, що ремонт мікрохвильовок Gorenje неминучий, оскільки проблема у високовольтних ланцюгах, через поганий контакт згоріла клема та вивід магнетрона.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт полягав у відновленні високовольтних ланцюгів, виконано також чищення. Після такого ремонту мікрохвильовок Gorenje робота цієї кухонної побутової техніки перевірена безпосередньо в умовах сервісного центру. На світлині №1 добре видно, що мікрохвильова піч увімкнулася, на панелі управління червоним кольором світяться вибрані програми та функції. На цей ремонт замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт з відновлення працездатності високовольтних ланцюгів + чищення обійшлися замовнику 450 грн.

✓ Причини несправності

В цьому конкретному випадку основною причиною того, що в мікрохвильовці від відомого та популярного виробника Gorenje не було нагріву аі при включенні був чутний запах горілого стало те, що з ладу вийшли високовольтні ланцюги, через поганий контакт згоріла клема та вивід магнетрона.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб у подальшому уникнути виникнення подібної несправності, та як наслідок ремонту, рекомендовано після розігріву або приготування страв залишати дверцята відчиненими, щоб мікрохвильовка (внутрішня духовка) могла провітритися. Періодично доглядати!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.