Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Немає LED підсвітки в телевізорі Samsung UE32F5300AK, ремонт підсвітки ТБ Samsung.

Закінчення ремонту: 27.09.2019
Замовлення №: 90521
✓ Пристрій, виробник, модель

32-дюймовий LCD ТБ Samsung UE32F5370 AK з модельного ряду 2013 року, працює на базі потужного двоядерного процесора, завдяки якому забезпечується багатозадачність та оперативність. Цей телевізор має два динаміка з підтримкою технологій SRS TheaterSound HD та DTS Premium Audio, у нього є 3 роз'єми HDMI, завдяки яким можна підключати різні зовнішні цифрові пристрої. Модель від відомого виробника Samsung з підтримкою функції Smart TV та Wi-Fi.

✓ Заявлена несправність замовником

У телевізорі немає підсвітки, темний екран та взагалі не видно зображення, відповідно потрібен ремонт підсвітки ТБ Samsung. З цієї причини замовник звернувся до нас по допомогу. Від нього дізналися, що телевізор придбано у 2014 році, експлуатувався він досить інтенсивно, при цьому протягом усіх цих років працював бездоганно, тому ремонт потрібен уперше.

✓ Діагностика сервісним центром

В першу чергу ТБ від відомого виробника Samsung розібрали та дізналися, що в цій моделі використовуються такі модулі, як матриця HF320BGA-B1, блок живлення BN44-00605A, t-con T320HVN03.0 CTRL BD, шлейф BN96-24278U. Сама підсвітка складається з 5 стрінг (планок), на кожній з якої по 9 світлодіодів. На світлині №3 видно, що телемайстер, який виконував ремонт, перевіряє на працездатність кожен окремий світлодіод. Це дозволило дізнатися, що з ладу вийшла ціла стрінга підсвітки, тому потрібна її заміна. Також ремонт підсвітки ТБ Samsung має бути спрямований на відновлення ліхтаря матриці.

✓ Ремонт сервісним центром

Виконаний ремонт ліхтаря матриці, для чого довелося перепаяти кілька світлодіодів (див. світлину №3), замінено нову стрінгу підсвітки 2013SVS32F9 REV1.7 D2GE-320SC0-R3, зроблено калібрування струмів. Після вищеописаного ремонту підсвітки ТБ Samsung зображення відмінної якості, підсвітка рівномірна по всьому периметру екрана (див. світлину №5). На ремонт + нову деталь видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Цей ремонт підсвітки ТБ Samsung із заміни нової стрінги, відновлення ліхтаря матриці та калібрування струмів - 1800 грн.

✓ Причини несправності

Багаторічна практика свідчить про те, що LED підсвітка сучасних ТБ, і Самсунг не виняток, виходить з ладу досить часто, тому майстрам сервісного центру часто доводиться займатися ремонтами підсвітки ТБ Самсунг, який є складним процесом. Така несправність виникає з кількох причин, наприклад, якщо ТБ постійно експлуатувати на максимальній яскравості. Це з часом призводить до вигоряння підсвічування, і як результат, потрібний складний та дорогий ремонт.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб надалі уникнути ремонту підсвітки ТБ Samsung, замовнику рекомендовано зайти в налаштування та трохи знизити яскравість, що жодним чином не позначиться на якості зображення, однак позитивно вплине на роботі підсвітки після ремонту.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.