Немає LED підсвітки в телевізорі Samsung UE32F5300AK, ремонт підсвітки ТБ Samsung.

Замовлення №: 
90521
✓ Пристрій, виробник, модель: 

32-дюймовий LCD ТБ Samsung UE32F5370 AK з модельного ряду 2013 року, працює на базі потужного двоядерного процесора, завдяки якому забезпечується багатозадачність та оперативність. Цей телевізор має два динаміка з підтримкою технологій SRS TheaterSound HD та DTS Premium Audio, у нього є 3 роз'єми HDMI, завдяки яким можна підключати різні зовнішні цифрові пристрої. Модель від відомого виробника Samsung з підтримкою функції Smart TV та Wi-Fi.

✓ Заявлена несправність замовником: 

У телевізорі немає підсвітки, темний екран та взагалі не видно зображення, відповідно потрібен ремонт підсвітки ТБ Samsung. З цієї причини замовник звернувся до нас по допомогу. Від нього дізналися, що телевізор придбано у 2014 році, експлуатувався він досить інтенсивно, при цьому протягом усіх цих років працював бездоганно, тому ремонт потрібен уперше.

✓ Діагностика сервісним центром: 

В першу чергу ТБ від відомого виробника Samsung розібрали та дізналися, що в цій моделі використовуються такі модулі, як матриця HF320BGA-B1, блок живлення BN44-00605A, t-con T320HVN03.0 CTRL BD, шлейф BN96-24278U. Сама підсвітка складається з 5 стрінг (планок), на кожній з якої по 9 світлодіодів. На світлині №3 видно, що телемайстер, який виконував ремонт, перевіряє на працездатність кожен окремий світлодіод. Це дозволило дізнатися, що з ладу вийшла ціла стрінга підсвітки, тому потрібна її заміна. Також ремонт підсвітки ТБ Samsung має бути спрямований на відновлення ліхтаря матриці.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Виконаний ремонт ліхтаря матриці, для чого довелося перепаяти кілька світлодіодів (див. світлину №3), замінено нову стрінгу підсвітки 2013SVS32F9 REV1.7 D2GE-320SC0-R3, зроблено калібрування струмів. Після вищеописаного ремонту підсвітки ТБ Samsung зображення відмінної якості, підсвітка рівномірна по всьому периметру екрана (див. світлину №5). На ремонт + нову деталь видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Цей ремонт підсвітки ТБ Samsung із заміни нової стрінги, відновлення ліхтаря матриці та калібрування струмів - 1800 грн.

✓ Причини несправності: 

Багаторічна практика свідчить про те, що LED підсвітка сучасних ТБ, і Самсунг не виняток, виходить з ладу досить часто, тому майстрам сервісного центру часто доводиться займатися ремонтами підсвітки ТБ Самсунг, який є складним процесом. Така несправність виникає з кількох причин, наприклад, якщо ТБ постійно експлуатувати на максимальній яскравості. Це з часом призводить до вигоряння підсвічування, і як результат, потрібний складний та дорогий ремонт.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Щоб надалі уникнути ремонту підсвітки ТБ Samsung, замовнику рекомендовано зайти в налаштування та трохи знизити яскравість, що жодним чином не позначиться на якості зображення, однак позитивно вплине на роботі підсвітки після ремонту.

ремонт підсвітки телевізора Samsung UE32F5300AK
ремонт підсвітки телевізора Samsung UE32F5300AK
ремонт підсвітки телевізора Samsung UE32F5300AK
ремонт підсвітки телевізора Samsung UE32F5300AK
ремонт підсвітки телевізора Samsung UE32F5300AK

Коментувати