Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Немає басів в акустичній системі (студійному моніторі) KRK Rokit 5 RPG2, ремонт студійних моніторів.

Закінчення ремонту: 15.06.2019
Замовлення №: 90385
✓ Пристрій, виробник, модель

Активний студійний двосмуговий монітор КРК Rokit 5 RPG2, зібраний в Китаї, наділений частотним діапазоном 53 Гц-20 кГц. У даній моделі 1-дюймовий неодимовий твітер купольного типу з феромагнітною рідиною і вуфер 5-дюймовий середньо частотний динамік з армованого скловолокна, що дозволяє мінімізувати спотворення, викликані деформацією дифузора.

✓ Заявлена несправність замовником

У цьому моніторі немає басів, середні і високі частоти є. З цієї причини потрібен ремонт студійних моніторів. Також замовник попросив, щоб був перевірений сам низькочастотний (НЧ) динамік, оскільки він підозрює, що проблема саме в ньому.

✓ Діагностика сервісним центром

Під час первинного огляду з'ясували, що в моніторі зникає звук в НЧ динаміці УНЧ-біампінг. Зовнішній вигляд пристрою хороший, корпус акуратний без подряпин. Після того, як його розібрали стало зрозуміло, що в даній моделі використовується плата E315225, однак з ладу вийшов модуль УНЧ (підсилювача низької частоти), відповідно ремонт студійних моніторів повинен бути спрямований на його відновлення. Крім того, видно сліди попадання вологи (прогнилі пайки на платі УНЧ).

✓ Ремонт сервісним центром

Нами відновлений модуль УНЧ, на ньому перепаяно багато деталей, в тому числі резистор 18 кОм, діод 1N 4148 та інші. Виконано заміну всіх поржавілих деталей, зроблена повна пропайка плати УНЧ. Як і просив замовник, перевірений низькочастотний динамік, він повністю в робочому стані. Для виконання такого ремонту студійних моніторів використовували паяльну станцію.

✓ Загальна вартість ремонту

Разом з деталями, які довелося замінити, даний результативний ремонт коштував 700 грн.

✓ Причини несправності

Проблема в роботі цього популярного студійного двосмугового монітора сталася через те, що по необережності в середену потрапила рідина (зі слів замовника, вода), яка вивела з ладу багато компонентів, в тому числі плату УНЧ.

✓ Рекомендації сервісного центру

В даному випадку головна рекомендація, яка дана користувачеві - це не допускати попадання вологи всередину монітора, інакше він знову вийде з ладу!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.