Немає басів в акустичній системі (студійному моніторі) KRK Rokit 5 RPG2, ремонт студійних моніторів.

Замовлення №: 
90385
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Активний студійний двосмуговий монітор КРК Rokit 5 RPG2, зібраний в Китаї, наділений частотним діапазоном 53 Гц-20 кГц. У даній моделі 1-дюймовий неодимовий твітер купольного типу з феромагнітною рідиною і вуфер 5-дюймовий середньо частотний динамік з армованого скловолокна, що дозволяє мінімізувати спотворення, викликані деформацією дифузора.

✓ Заявлена несправність замовником: 

У цьому моніторі немає басів, середні і високі частоти є. З цієї причини потрібен ремонт студійних моніторів. Також замовник попросив, щоб був перевірений сам низькочастотний (НЧ) динамік, оскільки він підозрює, що проблема саме в ньому.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Під час первинного огляду з'ясували, що в моніторі зникає звук в НЧ динаміці УНЧ-біампінг. Зовнішній вигляд пристрою хороший, корпус акуратний без подряпин. Після того, як його розібрали стало зрозуміло, що в даній моделі використовується плата E315225, однак з ладу вийшов модуль УНЧ (підсилювача низької частоти), відповідно ремонт студійних моніторів повинен бути спрямований на його відновлення. Крім того, видно сліди попадання вологи (прогнилі пайки на платі УНЧ).

✓ Ремонт сервісним центром: 

Нами відновлений модуль УНЧ, на ньому перепаяно багато деталей, в тому числі резистор 18 кОм, діод 1N 4148 та інші. Виконано заміну всіх поржавілих деталей, зроблена повна пропайка плати УНЧ. Як і просив замовник, перевірений низькочастотний динамік, він повністю в робочому стані. Для виконання такого ремонту студійних моніторів використовували паяльну станцію.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Разом з деталями, які довелося замінити, даний результативний ремонт коштував 700 грн.

✓ Причини несправності: 

Проблема в роботі цього популярного студійного двосмугового монітора сталася через те, що по необережності в середену потрапила рідина (зі слів замовника, вода), яка вивела з ладу багато компонентів, в тому числі плату УНЧ.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

В даному випадку головна рекомендація, яка дана користувачеві - це не допускати попадання вологи всередину монітора, інакше він знову вийде з ладу!

ремонт акустичної системи KRK Rokit 5 RPG2
ремонт акустичної системи KRK Rokit 5 RPG2
ремонт акустичної системи KRK Rokit 5 RPG2
ремонт акустичної системи KRK Rokit 5 RPG2

Коментувати