Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Нема регулювання звуку та звуку в правому вусі в Razer Man O'War 7.1 Green, ремонт ігрових навушників.

Закінчення ремонту: 06.09.2019
Замовлення №: 90400
✓ Пристрій, виробник, модель

Ігрові дротяні навушники Разер Man O'War 7.1 Green з висувним мікрофоном на гнучкій основі, завдяки чому чітко передає звук голосу, а також легко підлаштовується, як зручно користувачеві. Ігрова гарнітура наділена роз'ємом 3,5 мм, який підходить до ПК, мобільних пристроїв та консолей. Додатково в комплекті передбачений кабель 1,5 метра з перехідником та двома виходами для підключення навушників та мікрофону.

✓ Заявлена несправність замовником

В ігрових навушниках немає регулювання звуку, також взагалі відсутній звук в правому навушнику. З цієї причини замовнику потрібен ремонт ігрових навушників. За його припущенням несправність могла проявитися після того, як пристрій впав на підлогу.

✓ Діагностика сервісним центром

Зовні навушники в дуже хорошому стані, вони акуратні та виглядають як нові (добре видно на світлині №1). Після того, як їх розібрали та провели діагностику, з'ясували, що стався обрив провідника правого каналу в основному шнурі, відповідно для виконання ремонту ігрових навушників є всі підстави.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт ігрових навушників полягав в пропайці плати в блоці регулювання звуку, відновленні обриву правого каналу звуку (див. світлини №3, 4 та 5). Це виявився досить складний ремонт, який виконувався з використанням мікроскопа. На нього видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

Такий ремонт ігрових навушників з пропайкою плати та відновленням обриву правого каналу звуку коштував 500 грн.

✓ Причини несправності

До виникнення даної несправності, та як результат ремонту ігрових навушників, привів обрив провідника правого каналу звуку, який знаходиться в основному шнурі. Причиною виникнення даної несправності могло стати їх падіння з висоти.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб надалі знову не знадобився ремонт, замовнику рекомендовано поводитись з ігровою гарнітурою більш дбайливо, не тягнути із зусиллям за шнур, не перекручувати його, намагатися, щоб навушники не падали, особливо на тверді поверхні (асфальт, підлога з плитки та т.д.), а також не наражати їх іншим механічним впливам.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.