Нема регулювання звуку та звуку в правому вусі в Razer Man O'War 7.1 Green, ремонт ігрових навушників.

Замовлення №: 
90400
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Ігрові дротяні навушники Разер Man O'War 7.1 Green з висувним мікрофоном на гнучкій основі, завдяки чому чітко передає звук голосу, а також легко підлаштовується, як зручно користувачеві. Ігрова гарнітура наділена роз'ємом 3,5 мм, який підходить до ПК, мобільних пристроїв та консолей. Додатково в комплекті передбачений кабель 1,5 метра з перехідником та двома виходами для підключення навушників та мікрофону.

✓ Заявлена несправність замовником: 

В ігрових навушниках немає регулювання звуку, також взагалі відсутній звук в правому навушнику. З цієї причини замовнику потрібен ремонт ігрових навушників. За його припущенням несправність могла проявитися після того, як пристрій впав на підлогу.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Зовні навушники в дуже хорошому стані, вони акуратні та виглядають як нові (добре видно на світлині №1). Після того, як їх розібрали та провели діагностику, з'ясували, що стався обрив провідника правого каналу в основному шнурі, відповідно для виконання ремонту ігрових навушників є всі підстави.

✓ Ремонт сервісним центром: 

З такою несправністю ремонт ігрових навушників полягав в пропайці плати в блоці регулювання звуку, відновленні обриву правого каналу звуку (див. світлини №3, 4 та 5). Це виявився досить складний ремонт, який виконувався з використанням мікроскопа. На нього видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Такий ремонт ігрових навушників з пропайкою плати та відновленням обриву правого каналу звуку коштував 500 грн.

✓ Причини несправності: 

До виникнення даної несправності, та як результат ремонту ігрових навушників, привів обрив провідника правого каналу звуку, який знаходиться в основному шнурі. Причиною виникнення даної несправності могло стати їх падіння з висоти.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Щоб надалі знову не знадобився ремонт, замовнику рекомендовано поводитись з ігровою гарнітурою більш дбайливо, не тягнути із зусиллям за шнур, не перекручувати його, намагатися, щоб навушники не падали, особливо на тверді поверхні (асфальт, підлога з плитки та т.д.), а також не наражати їх іншим механічним впливам.

ремонт ігрових навушників Razer Man O'War 7.1 Green
ремонт ігрових навушників Razer Man O'War 7.1 Green
ремонт ігрових навушників Razer Man O'War 7.1 Green
ремонт ігрових навушників Razer Man O'War 7.1 Green
ремонт ігрових навушників Razer Man O'War 7.1 Green

Коментувати