Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Негативне зображення на екрані телевізора Samsung LE20S52BP, діагностика ЖК телевізора.

Закінчення ремонту: 08.06.2019
Замовлення №: 90353
✓ Пристрій, виробник, модель

Самсунг LE-20S52BP - це елегантний РК LED телевізор з 20-дюймовою матрицею, який зібрано в Угорщині. Відмінна якість зображення та акустичного супроводу роблять телевізор ідеальним для невеликого приміщення. Широкий спектр вхідних інтерфейсів дозволить з легкістю підключати різну апаратуру, а також використовувати телевізор, як монітор персонального комп'ютера.

✓ Заявлена несправність замовником

В роботі телевізора виникла несправність, а саме, негативне зображення на екрані (неправильна передача кольору), всі кольори, які повинні бути темними, на екрані білі та навпаки (добре видно на фото №1). Зі слів користувача з'ясували, що раніше він звертався в іншу майстерню, де була виконана діагностика РК телевізора, що виявила проблему в матриці, яку потрібно замінити. Після цього він звернувся до нас і сказав, якщо діагностика підтвердиться, то міняти матрицю не буде, оскільки вважає це неактуальним.

✓ Діагностика сервісним центром

Ми завжди виконуємо діагностику РК телевізора, не залежно від того, наскільки складна несправність. Після того, як пристрій було розібрано з'ясували, що в ньому використовується плата BN41-00541A. Діагностика допомогла встановити, що матриця ціла, тому міняти її не потрібно. Замовнику запропонована сума ремонту, на яку він дав свою згоду. Як виявилося, з ладу вийшли плата T-con A201SN02 V5 CTRL BD 05A36-1B та ланцюги LVDS.

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення працездатності несправних модулів довелося перепаяти багато різних деталей, в тому числі резистори, конденсатори, мікросхема гамма-коректора AS34-G EC5534-G. Також встановлена прошивка ПЗУ. Завдяки правильній діагностиці РК телевізора, несправність вдалося усунути на компонентному рівні.

✓ Загальна вартість ремонту

Оскільки замовник погодився на ремонт, ціна на котрий становила 670 грн, то діагностика зроблена безкоштовно.

✓ Причини несправності

Причини, через котрі виникає негатив (інверсивне зображення) на екрані телевізора, може бути кілька, в даному конкретному випадку, з ладу вийшла плата T-con, що і спровокувало даний ефект на екрані.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовнику рекомендовано при виникненні будь-яких проблем в роботі телевізора у майбутньому, негайно звертатися за допомогою до фахівців, які виконають діагностику та точно визначать чи вигідним буде ремонт.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.