Негативне зображення на екрані телевізора Samsung LE20S52BP, діагностика ЖК телевізора.

Замовлення №: 
90353
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Самсунг LE-20S52BP - це елегантний РК LED телевізор з 20-дюймовою матрицею, який зібрано в Угорщині. Відмінна якість зображення та акустичного супроводу роблять телевізор ідеальним для невеликого приміщення. Широкий спектр вхідних інтерфейсів дозволить з легкістю підключати різну апаратуру, а також використовувати телевізор, як монітор персонального комп'ютера.

✓ Заявлена несправність замовником: 

В роботі телевізора виникла несправність, а саме, негативне зображення на екрані (неправильна передача кольору), всі кольори, які повинні бути темними, на екрані білі та навпаки (добре видно на фото №1). Зі слів користувача з'ясували, що раніше він звертався в іншу майстерню, де була виконана діагностика РК телевізора, що виявила проблему в матриці, яку потрібно замінити. Після цього він звернувся до нас і сказав, якщо діагностика підтвердиться, то міняти матрицю не буде, оскільки вважає це неактуальним.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Ми завжди виконуємо діагностику РК телевізора, не залежно від того, наскільки складна несправність. Після того, як пристрій було розібрано з'ясували, що в ньому використовується плата BN41-00541A. Діагностика допомогла встановити, що матриця ціла, тому міняти її не потрібно. Замовнику запропонована сума ремонту, на яку він дав свою згоду. Як виявилося, з ладу вийшли плата T-con A201SN02 V5 CTRL BD 05A36-1B та ланцюги LVDS.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Для відновлення працездатності несправних модулів довелося перепаяти багато різних деталей, в тому числі резистори, конденсатори, мікросхема гамма-коректора AS34-G EC5534-G. Також встановлена прошивка ПЗУ. Завдяки правильній діагностиці РК телевізора, несправність вдалося усунути на компонентному рівні.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Оскільки замовник погодився на ремонт, ціна на котрий становила 670 грн, то діагностика зроблена безкоштовно.

✓ Причини несправності: 

Причини, через котрі виникає негатив (інверсивне зображення) на екрані телевізора, може бути кілька, в даному конкретному випадку, з ладу вийшла плата T-con, що і спровокувало даний ефект на екрані.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Замовнику рекомендовано при виникненні будь-яких проблем в роботі телевізора у майбутньому, негайно звертатися за допомогою до фахівців, які виконають діагностику та точно визначать чи вигідним буде ремонт.

діагностика РК телевізора Samsung LE20S52BP
диагностика ЖК телевизора Samsung LE20S52BP
диагностика ЖК телевизора Samsung LE20S52BP
диагностика ЖК телевизора Samsung LE20S52BP

Коментувати