Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не завантажується програмне забезпечення в ноутбуці Dell PP25L XPS M1330, ремонт нетбуків (м.Київ).

Закінчення ремонту: 27.03.2019
Замовлення №: 90056
✓ Пристрій, виробник, модель

Ультрапортативний нетбук Делл PP25L XPS M1330 з повнорозмірною клавіатурою, широкоекранним 13.3" дисплеєм, працює під управлінням процесора Core 2 Duo T7250 (2.0GHz). Дана модель зібрана в Польщі, в ній використовується графічний адаптер NVIDIA GeForceTM Go 8400M GS зі спеціальною пам'яттю DDR3 128 МБ.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовник з м.Києва звернувся в сервісний центр, оскільки в нетбуці не завантажується Windows. Окрім того, вже давно не працює лівий динамік. Він попросив, щоб ремонт нетбуків (м.Київ) виконали в якомога швидше, оскільки він потрібен для щоденної роботи.

✓ Діагностика сервісним центром

Зовні нетбук виглядає добре, не дивлячись на те, що раніше його вже ремонтували. У нього чистий та акуратний корпус сріблястого кольору. Пристрій розібрали, провели діагностику та з'ясували, що ремонт нетбуків (м.Київ) буде не дешевим, оскільки з ладу вийшов жорсткий диск.

✓ Ремонт сервісним центром

Оскільки відновити старий жорсткий диск не вдалося, то замовнику запропонували його заміну, на що він погодився. Тому ремонт нетбуків (м.Київ) полягав у заміні нового жорсткого диска Toshiba 500GB 5400rpm 8MB MQ01ABF050 2.5 "SATAIII. Виконано також відновлення неробочого динаміка.

✓ Загальна вартість ремонту

На даний ремонт та нову деталь замовнику з м.Києва видана гарантія. Загальна вартість склала 1300 грн.

✓ Причини несправності

Імовірно причиною ремонту нетбуків (м.Київ) могла стати тривала робота комп'ютера (природний знос деталі). Система охолодження не запилена, тому можна зробити висновок, що профілактичні роботи проводились вчасно.

✓ Рекомендації сервісного центру

Для оптимізації функціонування будь-якого ноутбука необхідно використовувати сучасне програмне забезпечення та правильно встановити ряд параметрів. Виходячи з цього, поряд з ремонтом, ми виконали всі необхідні налаштування. Ми пояснили та дали рекомендації щодо подальшої експлуатації нетбука.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.