Не завантажується програмне забезпечення в ноутбуці Dell PP25L XPS M1330, ремонт нетбуків (м.Київ).

Замовлення №: 
90056
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Ультрапортативний нетбук Делл PP25L XPS M1330 з повнорозмірною клавіатурою, широкоекранним 13.3" дисплеєм, працює під управлінням процесора Core 2 Duo T7250 (2.0GHz). Дана модель зібрана в Польщі, в ній використовується графічний адаптер NVIDIA GeForceTM Go 8400M GS зі спеціальною пам'яттю DDR3 128 МБ.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Замовник з м.Києва звернувся в сервісний центр, оскільки в нетбуці не завантажується Windows. Окрім того, вже давно не працює лівий динамік. Він попросив, щоб ремонт нетбуків (м.Київ) виконали в якомога швидше, оскільки він потрібен для щоденної роботи.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Зовні нетбук виглядає добре, не дивлячись на те, що раніше його вже ремонтували. У нього чистий та акуратний корпус сріблястого кольору. Пристрій розібрали, провели діагностику та з'ясували, що ремонт нетбуків (м.Київ) буде не дешевим, оскільки з ладу вийшов жорсткий диск.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Оскільки відновити старий жорсткий диск не вдалося, то замовнику запропонували його заміну, на що він погодився. Тому ремонт нетбуків (м.Київ) полягав у заміні нового жорсткого диска Toshiba 500GB 5400rpm 8MB MQ01ABF050 2.5 "SATAIII. Виконано також відновлення неробочого динаміка.

✓ Загальна вартість ремонту: 

На даний ремонт та нову деталь замовнику з м.Києва видана гарантія. Загальна вартість склала 1300 грн.

✓ Причини несправності: 

Імовірно причиною ремонту нетбуків (м.Київ) могла стати тривала робота комп'ютера (природний знос деталі). Система охолодження не запилена, тому можна зробити висновок, що профілактичні роботи проводились вчасно.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Для оптимізації функціонування будь-якого ноутбука необхідно використовувати сучасне програмне забезпечення та правильно встановити ряд параметрів. Виходячи з цього, поряд з ремонтом, ми виконали всі необхідні налаштування. Ми пояснили та дали рекомендації щодо подальшої експлуатації нетбука.

ремонт нетбука Dell PP25L XPS M1330
ремонт нетбука Dell PP25L XPS M1330
ремонт нетбука Dell PP25L XPS M1330

Коментувати