Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не заряджається та не вмикається Electrolux ErgoRapido Plus ZB2943, ремонт бездротового пилососа.

Закінчення ремонту: 23.11.2019
Замовлення №: 90772
✓ Пристрій, виробник, модель

Простий та ефективний бездротовий ручний пилосос (електровіник) Електролюкс ErgoRapido Plus ZB2943 працює від акумулятора. Пилосос має дві швидкості, пилозбірник ємністю 0,5 літра, а також літій-іонний (Li-Ion з 5 елементів 1300 mAh) акумулятор. Пристрій з високопродуктивною насадкою, у якої  основа з 4 коліщатками, максимально збільшений діаметр шланга, а також удосконалені вхідні канали для повітря, завдяки чому зменшується втрата тиску.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику потрібен ремонт бездротового пилососа, який перестав заряджатися. Разом з електровіником, що вийшов з ладу, він приніс до сервісного центру Li-Ion акумуляторну батарею. Від нього дізналися, що коли виникла несправність, він самостійно розібрав пилосос, сподіваючись вирішити проблему, однак після некваліфікованих дій він взагалі перестав включатися.

✓ Діагностика сервісним центром

У цілому стан цього бездротового пилососа (електровеника) хороший. На світлинах №1 та 5 видно, що корпус пилососу трохи подряпаний та потертий, однак на якість його роботи це не впливає. Після його розбирання та виконаної діагностики стало зрозуміло, що ремонт бездротового пилососа неминучий, оскільки проблема в модулі заряду АКБ CT180LI-BRC, через неправильне складання передавлено дроти всередині підставки (див. світлини №2 та 3).

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт полягав у наступному: відновлено монтаж ланцюгів зарядки АКБ та деякі кріплення корпусу пилососу. Оскільки АКБ були повністю розряджені, то зробили кілька циклів повної зарядки та розрядки. Після такого ремонту бездротового пилососа, на який видано гарантію, заявлені несправності повністю усунуті - електровіник вмикається та заряджається.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт з відновлення монтажу ланцюгів зарядки АКБ в бездротовому пилососі обійшовся 600 грн.

✓ Причини несправності

У цьому випадку причин, які призвели до цього ремонту, кілька. По-перше, бездротовий пилосос не заряджався, оскільки повністю було розряджено акумуляторну батарею. По-друге, користувач, не маючи досвіду, самостійно розібрав пилосос, а коли збирав назад, передавив проводи всередині підставки. Очевидно, що у такому стані пристрій працювати не міг.

✓ Рекомендації сервісного центру

При подальшій експлуатації цього бездротового пилососа рекомендовано стежити за тим, щоб акумулятор не розряджався в нуль. Якщо виникнуть якісь проблеми в роботі, нічого самостійно не робити (не розбирати), а довірити ремонт спеціалістам сервісного центру.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.