Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не запускається супутниковий ресивер Gi Matrix Lite, не реагує на ДУ, ремонт відеотехніки (м.Київ).

Закінчення ремонту: 02.05.2019
Замовлення №: 90243
✓ Пристрій, виробник, модель

Компактний гібридний супутниковий ресивер Гі Матрикс Lite з двома тюнерами (DVB-S/S2 і DVB-T/T2/C) від Galaxy Innovations. Поряд з супутниковими каналами можна переглядати відкриті цифрові ефірні, а також канали кабельної мережі. Дана відеотехніка підійде для декодування телеканалів XtraTV в кабельній мережі Тріолан. Ресивер обладнаний такими роз'ємами та портами, як LNB вхід для підключення супутникової антени, виходом HDMI, USB 2.0 портом для підключення Wi-Fi адаптерів та накопичувачів і іншими.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику потрібно терміновий ремонт відеотехніки (м.Київ), оскільки ресивер не запускається та не реагує на дистанційне керування. При цьому, як з'ясувалося, індикатор світиться. За словами користувача, це не перша несправність цієї відеотехніки, раніше він вже звертався до іншого сервісного центру м.Києва, але після ремонту пристрій пропрацював понад рік та знову зламався. Разом з ресивером замовник приніс блок живлення та пульт дистанційного керування.

✓ Діагностика сервісним центром

Ресивер розбирали, провели діагностику та точно встановлено, що проблема криється в основній платі Main PCB-YW-Rainbow05-VER1.0 2013.07.24. Відповідно ремонт відеотехніки (м.Київ) буде спрямований на відновлення її працездатності.

✓ Ремонт сервісним центром

Для виконання якісного ремонту відеотехніки (місто Київ) знадобилося спеціальне обладнання, за допомогою якого на основній платі перепаяли багато різноманітних компонентів. Замовнику видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

Враховуючи деталі, котрі замінили, вартість ремонту склала 300 грн.

✓ Причини несправності

Причини, які знову вплинули на якісну роботу ресивера, можуть бути найрізноманітніші. Оскільки це не перший його ремонт, і він знову зламався, пропрацювавши всього лише рік, швидше за все це відбулося через низьку якість деталей, які швидко виходять з ладу, можливо, через неякісну збірку (напайку елементів на плату).

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту, користувача з м.Києва повідомили про те, що після включення в мережу пристрій буде завантажуватись 25 сек. (засвітиться червоний індикатор), після чого можна включати з пульта (засвітиться зелений індикатор). Тоді ще 25 сек. з'явиться заставка, а ще через 5 сек.- індикація каналу на екрані. За допомогою дистанційного пульта можна увійти в головне меню. USB флешку ресивер теж читає.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.