Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не запускає комп'ютер блок живлення АТХ Chieftec CTG-750C, ремонт БЖ комп'ютера.

Закінчення ремонту: 28.09.2019
Замовлення №: 90607
✓ Пристрій, виробник, модель

Блок живлення АТХ Чифтек CTG-750C стане чудовим рішенням для збирання продуктивної системи з декількома графічними адаптерами. Цей БЖ для комп'ютера, з підтримкою активної корекції коефіцієнта потужності. Для ефективного охолодження в ньому застосовано 120-мм вентилятор, який відрізняється тихою роботою. Пристрій підтримує модульне підключення, що не буде зайвим для зручного прокладання та організації кабелів.

✓ Заявлена несправність замовником

У сервісний центр принесли комп'ютерний БЖ із заявленою несправністю - не запускає комп'ютер, не вмикається. Оскільки ми завжди виконуємо ремонт БЖ комп'ютера, незалежно від складності несправності, тож прийняли його в роботу.

✓ Діагностика сервісним центром

Зовнішній стан блоку живлення хороший, він має акуратний вигляд. Перш ніж починати ремонт БЖ комп'ютера, його повністю розібрали та дізналися, що в даній моделі використовується трансформатор E184138 SES-TR. Усередині БЖ з пилом, особливо багато пилу накопичилося на лопатях вентилятора (добре видно на світлині №2). Виконана діагностика підтвердила припущення майстра, що проблема в ланцюгах чопера, відповідно ремонт БЖ комп'ютера має бути спрямований на їхнє відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром

Для виконання результативного ремонту БЖ комп'ютера знадобилося відновлення ланцюгів чопера, для чого довелося перепаяти різні компоненти, зокрема n2060, конденсатори, резистори. Після такого ремонту БЖ комп'ютера, на який видано гарантію, несправність вдалося усунути повністю.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт з відновлення вхідних ланцюгів живлення, з перепаюванням деяких деталей коштував клієнту 450 грн.

✓ Причини несправності

У цьому випадку для виконання ремонту БЖ комп'ютера були всі підстави. Причиною виникнення несправності, через що пристрій не працював (не вмикався) стало те, що з ладу вийшли ланцюги чоппера. Ось тому не запускався комп'ютер.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після ремонту замовнику дані корисні поради та рекомендації щодо подальшої правильної експлуатації БЖ. Насамперед вони стосувалися того, щоб вчасно проводилися профілактичні роботи, завдяки чому всередині приладу не збиратиметься велика кількість пилу, що негативно впливає на його роботу.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.