Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не виїжджає панель екрану в автомагнітолі Orion AVM-57188BTG, ремонт автомагнітол ціна.

Закінчення ремонту: 17.07.2019
Замовлення №: 90452
✓ Пристрій, виробник, модель

Автомагнітола в установче місце 1DIN Оріон AVM-57188BTG з 7-дюймовим РК сенсорним дисплеєм, моторизованим механізмом виїзної панелі та цілком доступною ціною. Ресивер з підтримкою функції GPS та функції Bluetooth, а вихідна потужність на кожен з 4-х каналів становить 50 Вт. У автомагнітоли передбачено відтворення з дисків CD та DVD, USB носіїв і карт пам'яті, а разом з аудіо файлами, підтримується також відео. Управління може здійснюватися з дистанційного пульта, а також через сенсорний дисплей.

✓ Заявлена несправність замовником

У ресивері не виїжджає моторизований екран, з цієї причини необхідний ремонт автомагнітол, ціна на який може бути визначена тільки після діагностики. З розповіді замовника дізналися, що раніше пристрій вже розкривався та виконувався ремонт, але з іншої причини. Також він попросив, щоб ремонт був виконаний у терміновому порядку.

✓ Діагностика сервісним центром

Автомагнітола надійшла в сервісний центр в задовільному стані, у неї не акуратний, з подряпинами та потертостями корпус. В ході первинної діагностики встановлено, що проблема виникла в механізмі відкриття панелі, тому потрібен ремонт автомагнітол, ціна буде відповідною.

✓ Ремонт сервісним центром

Як виявилося, в механізмі відкриття панелі вийшов з ладу двигун, відновити який неможливо, тому потрібна його заміна. Після заміни двигуна та юстирування механізму відкриття панелі, несправність вдалося повністю усунути. Це був результативний ремонт автомагнітол, ціна на який замовника повністю влаштувала.

✓ Загальна вартість ремонту

Ціна даного ремонту з урахуванням деталі (двигун механізму відкриття панелі), яку поміняли, склала 900 грн.

✓ Причини несправності

Як показує практика, і даний випадок це відмінно підтверджує, подібного роду несправності виникають через не правильну експлуатацію автомагнітоли. А саме, дуже часто водії допомагають заїжджати/виїжджати моторизованому дисплею, чого робити не можна. Як результат для ремонту автомагнітол, ціна досить висока, будуть всі підстави.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовнику рекомендовано надалі не чіпати дисплей автомагнітоли руками, необхідно, щоб він заїжджав/виїжджав самостійно! Якщо не дотримуватися цього правила, ціна подальшого ремонту може виявитися значно вищою. На додаток не факт, що відновлювальні роботи взагалі виявляться не доцільними.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.