Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не виїжджає дископриймач, немає звуку в Samsung MAX-KT55, ремонт музичних центрів Samsung.

Закінчення ремонту: 01.10.2019
Замовлення №: 90623
✓ Пристрій, виробник, модель

Музичний центр Самсунг MAX-KT55 (Samsung) з частотним діапазоном 20 Гц - 20 кГц, функцією «Караоке» та цифровим тюнером УКХ+FM/AM. Модель наділена цифровим дисплеєм, вбудованим годинником, будильником та Sleep таймером. Потужність передніх акустичних систем становить 35 Вт кожна.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей музичний центр від відомого виробника Samsung надійшов у нашу майстерню з проблемою - не виїжджає дископриймач, а з диска, що застряг, відсутній звук. Тому потрібний ремонт музичних центрів Samsung. Зі слів замовника з'ясували, що до нас він звертався до інших фахівців, але після того, як вони виконали ремонт музичних центрів Samsung, нічого не змінилося, а навпаки, стало ще гірше.

✓ Діагностика сервісним центром

Музичний центр з гарним зовнішнім виглядом, має акуратний корпус, без будь-яких механічних пошкоджень та подряпин (див. світлину №1). Після його розбирання з'ясували, що у цій моделі використовується моторчик SHU2L. Перш ніж зайнятися ремонтом музичних центрів Samsung, зроблена діагностика, яка показала, що не працює механізм каруселі. Попередній ремонт був виконаний вкрай не коректно, особливо щодо механіки, також музичний центр не правильно зібрали.

✓ Ремонт сервісним центром

В такому випадку ремонт музичних центрів Samsung полягав у переборці та юстуванні механізму каруселі. Також замінили пасік, що вийшов з ладу. Після такого ремонту музичних центрів Samsung він працює добре, дископриймач виїжджає, звук з'явився і він чудової якості. На цей ремонт замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт музичних центрів Samsung, що полягав у переборці, юстуванні механізму каруселі та заміні пасика коштував 600 грн.

✓ Причини несправності

Основною причиною того, що в музичному центрі від популярного виробника Samsung не виїжджав дископриймач та не було звуку, став механізм каруселі, що вийшов з ладу. Крім того, раніше був неправильно виконаний ремонт механіки, після чого пристрій неправильно зібрали, що також негативно позначилося на загальному стані техніки.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб уникнути подібного ремонту музичних центрів Samsung надалі, замовнику рекомендовано ретельніше підходити до вибору сервісних центрів для його виконання.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.