Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не видно зображення на екрані телевізора LG 42LB561V, ремонт підсвітки для телевізора.

Закінчення ремонту: 11.07.2019
Замовлення №: 90426
✓ Пристрій, виробник, модель

42-дюймовий телевізор з LED підсвіткою ЛЖ 42LB561V, який увійшов в лінійку 2014 року, наділений широким асортиментом інтерфейсів підключення, включаючи HDMI. Відмінною особливістю моделі є DIRECT LED підсвітка, що дозволяє більш ефективно відобразити різницю між найяскравішою та темною крапкою. Для відображення яскравих динамічних сцен в телевізорі використовується процесор обробки зображення TRIPLE XD ENGINЕ.

✓ Заявлена несправність замовником

На екрані телевізора немає підсвітки, іншими словами, не видно зображення, він повністю чорного кольору. З такою проблемою пристрій надійшов в нашу майстерню. Такі «симптоми» вказують на те, що буде потрібним ремонт підсвітки для телевізора, що має бути підтверджено діагностикою. Зі слів клієнта дізналися, що це перша поломка, тому раніше для ремонту не було приводу.

✓ Діагностика сервісним центром

Телевізор повністю розібрали, це дозволило дізнатися, що в даній моделі використовуються такі компоненти, як плата MAIN LC43B/LD43B/LB43T EAX65388006 (1.0) та тюнер EBL61400501, а також що DIRECT LED підсвітка (коли світлодіоди розміщені по всій площі екрану), складається з 4-х планок, на кожній з яких по 8 світлодіодів. Щоб дізнатися, які з них вийшли з ладу, були протестовані всі 32 світлодіода. Як виявилося 2 з них перегоріли, тому потрібна їх перепайка. Оскільки проблема в ліхтарі матриці і живлення, ремонт підсвітки для телевізора неминучий.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми відновили роботу ліхтаря матриці та живлення, перепаяли деякі деталі, а також Led3v в кількості двох штук, що вийшли з ладу, зменшені струми підсвітки. Для виконання такого ремонту використовували спеціальне оснащення. Після вищеописаного ремонту підсвітки для телевізора, на який видана гарантія, зображення на екрані з'явилося, воно хорошої якості.

✓ Загальна вартість ремонту

Разом з деталями, що перепаяли, даний ремонт підсвітки обійшовся замовнику 1600 грн.

✓ Причини несправності

Як показує практика, для того, щоб не працювала вся підсвітка в телевізорі, досить навіть одного вигорілого світлодіода. В даному випадку перепаювати довелося два світлодіода.

✓ Рекомендації сервісного центру

Для того, щоб уникнути подібної несправності в подальшому, замовнику дані корисні поради та рекомендації, які стосуються того, як правильно використовувати телевізор після виконаного ремонту. В першу чергу під час перегляду трохи збавляти яскравість.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.