Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не видно цифр при наборі номера, немає підсвітки дисплея та кнопок в радіотелефоні Panasonic KX-TGA641RU, ремонт оргтехніки в Києві.

Закінчення ремонту: 10.04.2020
Замовлення №: 00207
✓ Пристрій, виробник, модель

Цифровий бездротовий радіотелефон DECT з автовідповідачем Панасонік KX-TGA641RU, зібраний у Китаї, підтримує послуги АВН та Caller ID. Ця оргтехніка з діапазоном частот 1,88 – 1,90 Ггц (GHz), потужністю радіочастотної передачі – середня приблизно 10 мВт (mW), максимальна – приблизно 250 мВт (mW). Модель з наявністю дисплея, доповнена кнопкою швидкого набору, мікрофоном та гучномовцем.

✓ Заявлена несправність замовником

До нас надійшла радіотрубка, у роботі якої виникла проблема. А саме, як заявляє замовник, не видно цифр на екрані при наборі номера. Разом з оргтехнікою він приніс зарядний пристрій та стакан. Коли телефон увімкнули в сервісному центрі стало зрозуміло, що ремонт оргтехніки в Києві буде обов'язковим, оскільки дисплей не висвічує символи, немає підсвітки екрана та кнопок. Від замовника дізналися, що це не перша несправність, тому раніше пристрій розбирали та виконували ремонт.

✓ Діагностика сервісним центром

Загальний стан цієї оргтехніки досить хороший, про що можна судити з першої світлини. Радіотелефон розібрали та з'ясували, що попередній ремонт був виконаний вкрай некоректно, оскільки розірвано шлейф LCD. А також те, що в цій моделі використовуються такі модулі як екран MSGH11533-02, плата PNLB1103YB-GV, динамік TRI 28N-A. У ході виконаної діагностики з'ясували, що з ладу вийшли модуль LCD, плата Main Board, виникла проблема живлення світлодіодів підсвітки. Виходячи з цього, ремонт оргтехніки в Києві повинен бути спрямований на відновлення цих модулів.

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення працездатності плати Main Board довелося перепаяти деякі деталі. Виконано реставрацію шлейфу LCD, відновлено живлення світлодіодів підсвітки, зроблено профілактику (чистку) клавіатури (процес ремонту можна побачити на світлинах №2, 3 та 4). На останній світлині видно, що світлодіоди підсвітки світяться. Після вищеописаного ремонту оргтехніки в Києві цей радіотелефон повністю у робочому стані. Перша світлина підтверджує, що він результативний – символи на дисплеї висвічуються, підсвітка екрану та кнопок працює.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт плати Main Board та живлення світлодіодів підсвітки, реставрацію шлейфу LCD, профілактику клавіатури клієнт заплатив 350 грн.

✓ Причини несправності

Те, що в цій оргтехніці не було видно цифр на екрані при наборі номера, цілком зрозуміло. Діагностика показала, що з ладу вийшло кілька компонентів – модуль LCD та плата Main Board, необхідно було відновити живлення світлодіодів підсвітки. Також за час експлуатації сильно забруднилася клавіатура, тому знадобилося чищення. Крім того, через некоректно виконаний раніше ремонт оргтехніки в Києві порваним виявився шлейф LCD, що негативно позначилося на роботі пристрою.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовник з міста Києва запевнений у тому, що за подальшої акуратної експлуатації відремонтована оргтехніка працюватиме безперебійно. Намагатися радіотрубку не кидати, поводитися з нею вкрай дбайливо, стежити, щоб не забруднювалася клавіатура. Якщо все ж таки в її роботі виникнуть проблеми, ремонт довірити тільки перевіреним фахівцям, які проведуть діагностику, правильно визначать несправність та коректно її усунуть!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.