Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не видає напругу Elim-Україна СНАН-10000, ремонт сервоприводного стабілізатора напруги.

Закінчення ремонту: 26.08.2019
Замовлення №: 90475
✓ Пристрій, виробник, модель

Однофазний релейний стабілізатор напруги Елім-Україна СНАН-10000 наділений комплексом необхідних захистів від підвищеної, зниженої напруги, від її стрибків. Перевагою даної моделі є плавна, безступенева робота сервоприводу, висока точність підтримки напруги на виході. Цей пристрій сервоприводного типу може використовуватися в якості стабілізатора напруги для всього будинку, квартири.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей стабілізатор напруги, який відноситься до сервопривідного типу в наш сервісний центр прислали з м.Українка (Київська область) у зв'язку з тим, що він не видає напругу, однак світяться всі індикатори. При включенні його в майстерні, вибило автомат. З цієї причини ремонт сервоприводного стабілізатора напруги неминучий.

✓ Діагностика сервісним центром

Перш ніж виконувати ремонт сервоприводного стабілізатора напруги, потрібна була діагностика, для чого пристрій повністю розібрали та дізналися, що в ньому використовується реле JQX-40F-1Z та плата управління DELIXI070405, на якій згоріли транзистори TIP42C, TIP41C, що керують двигуном (відмінно видно на світлині №3, наскільки сильним виявився прогар на платі), клинить редуктор, також ремонту підлягає сервопривід. Оскільки відновити працездатність двигуна CNDF 047F51C gear-box motor не надається можливим, потрібна його заміна.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми виконали заміну нового двигуна CNDF 047F51C разом з редуктором (див. світлину №4). Для подальшого ремонту сервоприводного стабілізатора напруги потрібне відновлення працездатності плати управління, для чого довелося перепаяти багато різних деталей, включаючи конденсатори, транзистори TIP41 та TIP42 по дві штуки кожного. На цей складний, але результативний ремонт видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт плати управління з перепаюванням багатьох деталей + заміна нового двигуна з редуктором коштували 1400 грн.

✓ Причини несправності

Цьому сервопривідному стабілізатору напруги знадобився ремонт через те, що з ладу вийшла плата управління, на якій згоріло багато різних деталей, в тому числі транзистори та конденсатори. Крім того, потрібна була заміна двигуна з редуктором. Очевидно, що з такими несправностями пристрій працювати не може.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після проведеного ремонту, що повернуло пристрою друге «життя», замовнику надані роз'яснення та рекомендації щодо подальшої експлуатації стабілізатора напруги, який відноситься до сервопривідного типу. Акцент зроблений на тому, щоб намагатися його не перевантажувати!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.