Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не вибираються режими у Logitech Speaker System Z906, ремонт акустичних систем в Україні.

Закінчення ремонту: 26.11.2019
Замовлення №: 90779
✓ Пристрій, виробник, модель

Акустична система формату 5.1 Лоджитек Z-906 Speaker System з підтримкою аудіотехнології THX, завдяки чому досягається потужне чисте звучання, а також підтримкою об'ємного звучання Dolby digital 5.1 та DTS. Загальна потужність акустичної системи – 500 Вт. Колонки виконані із пластику, тоді як сабфувер із МДФ. У комплекті даної моделі є окрема консоль керування всією системою, оснащена дисплеєм та дистанційним пультом. Така консоль дозволяє керувати гучністю всієї системи, вмикати/вимикати живлення, вибирати джерело звуку та інше.

✓ Заявлена несправність замовником

До нашої майстерні з м. Чорноморськ Одеської області надійшла несправна акустична система, у якої горить індикація живлення, але вона не вмикається, режими не вибираються, також немає звуку. Ми виконуємо ремонт акустичних систем в Україні, незалежно від багатьох факторів, у тому числі регіону, тому вона прийнята в роботу. Акустика надійшла в не рідній коробці разом із пультом дистанційного керування. Телефоном замовник повідомив, що це не перша несправність, тому раніше акустична система розкривалася та виконувався її ремонт.

✓ Діагностика сервісним центром

На першій світлині добре видно, що зовнішній стан пристрою задовільний (багато потертостей). Після розбирання, що необхідно для того, щоб виконати діагностику та подальший ремонт акустичних систем в Україні, з'ясували, що в даній моделі використовується плата живлення BULIN2301 з трансформатором G094261LF-ENG3, у роботі якої виникли проблеми. Крім того, з ладу вийшов модуль підсилювача низької частоти (ПНЧ). На світлинах №3 та 4 видно, що на платі під заливкою згнили доріжки, пробило плату БЖ через текстоліт, відлунювалися деякі SMD деталі, почорнілі випаяні деталі. Це досить серйозна несправність, тому не кожен сервісний центр в Україні береться за ремонт.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт, який виконувався у місті Києві (Україна), полягав у відновленні монтажу модуля живлення та підсилювача низької частоти (ПНЧ), перепаяно багато деталей, таких як діоди, транзистори, резистори, конденсатори різних номіналів SMD монтажу в кількості 11 штук , мікросхеми. Зроблене очищення плат від заливки. Після такого складного ремонту акустичних систем в Україні, для чого використали спеціальне обладнання, заявлені несправності усунуто. На останній світдині видно, що індикація світиться, режими вибираються.

✓ Загальна вартість ремонту

Відновлення монтажу БЖ та ПНЧ з перепаюванням великої кількості деталей + очищення плат від заливки коштувало 1500 грн.

✓ Причини несправності

Оскільки в цій акустичній системі вкрай не вдала схемотехніка блоку живлення (боїться стрибків напруги мережі), ймовірно, це і стало основною причиною виходу її з ладу, а як результат, складного ремонту, який виконаний на високому професійному рівні.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного складного ремонту замовнику з України рекомендовано звернути увагу на той факт, що у разі різкого перепаду напруги мережі акустична система знову може вийти з ладу. Можливо, має сенс у придбанні спеціального стабілізатора, який захищатиме пристрій від такої проблеми.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.