Не вибираються режими у Logitech Speaker System Z906, ремонт акустичних систем в Україні.

Замовлення №: 
90779
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Акустична система формату 5.1 Лоджитек Z-906 Speaker System з підтримкою аудіотехнології THX, завдяки чому досягається потужне чисте звучання, а також підтримкою об'ємного звучання Dolby digital 5.1 та DTS. Загальна потужність акустичної системи – 500 Вт. Колонки виконані із пластику, тоді як сабфувер із МДФ. У комплекті даної моделі є окрема консоль керування всією системою, оснащена дисплеєм та дистанційним пультом. Така консоль дозволяє керувати гучністю всієї системи, вмикати/вимикати живлення, вибирати джерело звуку та інше.

✓ Заявлена несправність замовником: 

До нашої майстерні з м. Чорноморськ Одеської області надійшла несправна акустична система, у якої горить індикація живлення, але вона не вмикається, режими не вибираються, також немає звуку. Ми виконуємо ремонт акустичних систем в Україні, незалежно від багатьох факторів, у тому числі регіону, тому вона прийнята в роботу. Акустика надійшла в не рідній коробці разом із пультом дистанційного керування. Телефоном замовник повідомив, що це не перша несправність, тому раніше акустична система розкривалася та виконувався її ремонт.

✓ Діагностика сервісним центром: 

На першій світлині добре видно, що зовнішній стан пристрою задовільний (багато потертостей). Після розбирання, що необхідно для того, щоб виконати діагностику та подальший ремонт акустичних систем в Україні, з'ясували, що в даній моделі використовується плата живлення BULIN2301 з трансформатором G094261LF-ENG3, у роботі якої виникли проблеми. Крім того, з ладу вийшов модуль підсилювача низької частоти (ПНЧ). На світлинах №3 та 4 видно, що на платі під заливкою згнили доріжки, пробило плату БЖ через текстоліт, відлунювалися деякі SMD деталі, почорнілі випаяні деталі. Це досить серйозна несправність, тому не кожен сервісний центр в Україні береться за ремонт.

✓ Ремонт сервісним центром: 

З такою несправністю ремонт, який виконувався у місті Києві (Україна), полягав у відновленні монтажу модуля живлення та підсилювача низької частоти (ПНЧ), перепаяно багато деталей, таких як діоди, транзистори, резистори, конденсатори різних номіналів SMD монтажу в кількості 11 штук , мікросхеми. Зроблене очищення плат від заливки. Після такого складного ремонту акустичних систем в Україні, для чого використали спеціальне обладнання, заявлені несправності усунуто. На останній світдині видно, що індикація світиться, режими вибираються.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Відновлення монтажу БЖ та ПНЧ з перепаюванням великої кількості деталей + очищення плат від заливки коштувало 1500 грн.

✓ Причини несправності: 

Оскільки в цій акустичній системі вкрай не вдала схемотехніка блоку живлення (боїться стрибків напруги мережі), ймовірно, це і стало основною причиною виходу її з ладу, а як результат, складного ремонту, який виконаний на високому професійному рівні.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після результативного складного ремонту замовнику з України рекомендовано звернути увагу на той факт, що у разі різкого перепаду напруги мережі акустична система знову може вийти з ладу. Можливо, має сенс у придбанні спеціального стабілізатора, який захищатиме пристрій від такої проблеми.

ремонт акустичної системи Logitech Speaker System Z906
ремонт акустичної системи Logitech Speaker System Z906
ремонт акустичної системи Logitech Speaker System Z906
ремонт акустичної системи Logitech Speaker System Z906
ремонт акустичної системи Logitech Speaker System Z906

Коментувати